Анонси

Оголошуємо тендер

опубліковано 25 лист. 2020 р., 08:27 Olena Volosheniuk   [ оновлено 25 лист. 2020 р., 08:49 ]


ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” оголошує тендер на закупівлю послуг з проведення дослідження настроїв, інтересів та цінностей мешканців міста Чернівців та змін, які переживає громада міста в умовах епідемії коронавірусу.


Мета: Отримати достовірну інформацію про структуру цінностей та інтересів чернівчан, найбільш дієві способи комунікації з громадянами, засоби мобілізації мешканців міста для вчинення спільних дій для подальшого використання у діяльності організації.

 

Місія організації: Ми досліджуємо, впроваджуємо та поширюємо кращі практики досягнення високих стандартів якості життя на засадах сталого розвитку, громадської участі та чесної конкуренції.

Організація працює у таких напрямках:

 • Впровадження сталої мобільності.
 • Підвищення безпеки на дорогах.
 • Розвиток громад

Більше про діяльність організації можна дізнатись зі сторінки організації (https://www.facebook.com/NGO.BARD/)

 

Детальний опис вимог до дослідження викладений у Технічному завданні - https://fex.net/uk/s/frxfeo4

 

Період надання послуг – грудень 2020 року. Виконавцеві необхідно бути готовим до запровадження карантинних обмежень у т. ч. повного або часткового локдауну, що не вважатиметься форс-мажорними обставинами, які перешкоджають виконанню договору.

Термін подачі тендерних пропозицій – 18:00 30 листопада 2020 року.

 

Вимоги до Виконавця

 1. Фізична або юридична особа, зареєстрована згідно з чинним законодавством України, яка така, що може здійснювати дослідження.
 2. Наявність успішного не менш як десятирічного досвіду проведення комплексних соціологічних досліджень (кількісних та якісних), підтвердженого публічними річними звітами та/або незалежними джерелами (засоби масової інформації, відгуки провідних соціологів/замовників).
 3. Наявність досвіду проведення регіональних досліджень.
 4. Наявність досвіду проведення цільових досліджень щонайменше у одній із таких тем: урбаністика, міський розвиток, сталий розвиток, екологія.
 5. Наявність досвіду підготовки аналітичних матеріалів на основі досліджень у тому числі рекомендацій для планування та здійснення політики та/або громадської діяльності.

 

Для участі у тендері надається пакет наступних документів:

 1. Резюме організації із зазначенням досвіду, що відповідає вимогам до Виконавця.
 2. Резюме старшого експерта, який буде залучений до надання послуги.
 3. Рекомендації від двох організацій, які отримували подібні послуги Виконавця раніше або інформацію про два договори про надання подібних послуг та контактні дані особи отримувача послуги, яка може надати рекомендацію. Інформація про договори повинна включати опис послуги, період надання, контактні дані замовника.
 4. Цінова пропозиція (суму вказувати у гривнях).
 5. Витяг із єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців із зазначенням видів діяльності.

Документи подаються у електронному вигляді (у форматах .docx або .pdf) на електронну пошту procurement@bard.cv.ua із темою листа «тендерна пропозиція на проведення дослідження». Документи, які потребують підпису, подаються у сканованому вигляді або із накладеним електронно-цифровим підписом уповноваженої особи.

Термін подачі тендерних пропозицій – 18:00 30 листопада 2020 року.

 

Довідки щодо цього тендеру надаються за тел. +380992482424 або електронною поштою: procurement@bard.cv.ua. Час роботи організації: 10:00 – 18:00. Запитання приймаються до 29 листопада 2020 р.

Організація залишає за собою право не розглядати пропозиції, подані не у повному обсязі або невчасно.

 

Конкурс відео-блогів для школярів: Глобальні цілі сталого розвитку для Чернівців

опубліковано 1 жовт. 2019 р., 19:26 Tetiana Lebukhorska   [ оновлено 2 жовт. 2019 р., 20:16 ]

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Організатор: Громадська організація “Буковинська агенція регіонального розвитку”.

Партнери: Управління освіти Чернівецької міської ради, Представництво ООН в Україні, проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» (GIZ).

Прихильники: Перші київські курси іноземних мов, магазин туристичного спорядження “Gorgany”, Британська рада в Україні.

Мета конкурсу: покращити розуміння школярами глобальних цілей сталого розвитку та поширити інформацію про цілі сталого розвитку серед мешканців м. Чернівці

ЗАВДАННЯ

Зняти відео тривалістю до 1 хвилини у форматі відео-блог. Відео може бути знято як у приміщенні, так і на вулицях міста.

Головна тема конкурсу – «Глобальні цілі сталого розвитку для Чернівців». Можливі напрямки: конкретні цілі сталого розвитку, стала мобільність, сталий транспорт, розвиток міських просторів, доступність міста для маломобільних груп населення, екологія, гендерна рівність та ін.

Детально про глобальні цілі сталого розвитку можна дізнатись тут: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/sustainable-development-goals.html.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ

До участі допускаються команди школярів із 3-х осіб (не більше, не менше) з одного навчального закладу. Вимог щодо віку учасників команди немає. Кожен учасник може брати участь лише в 1 команді. Учасники команди повинні навчатися у закладах загальної середньої освіти (школах, гімназіях чи ліцеях) м. Чернівців.

Одна команда може подати на конкурс лише 1 відеоролик.

Не можуть брати участь у конкурсі:

 • працівники чи волонтери організатора та партнерів конкурсу;
 • безпосередні члени родин працівників організатора та/або партнерів конкурсу. Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, рідні брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни.
ВИМОГИ ДО ВІДЕО

Сюжет відео повинен бути у позитивному тоні та містити в собі чітку ідейну лінію. Авторам необхідно наперед визначити відповідь на запитання: «Що саме я хочу донести людині, котра переглядатиме моє відео?».

Мова відеоролика - українська або іноземна.

Тривалість відео не повинна перевищувати 1 хвилину. Допустимі формати відео: .MOV, .MPEG4, .MP4, .AVI, .WMV, .MPEGPS, .FLV.

У відеоролику забороняється реклама, лайка, дискримінація за будь-якою ознакою, навіювання стереотипів та ворожнечі, тощо. До початку голосування забороняється публікація відео в мережі інтернет.

Відео, які не відповідають наведеним вище вимогам, не будуть допущені до участі в конкурсі.

ПОРЯДОК УЧАСТІ В КОНКУРСІ

До 21 жовтня (включно) на електронну адресу video@bard.cv.ua надсилається заявка на участь, яка містить:
 1. Заповнену реєстраційну форму (електронний документ надсилається у форматі .doc, .docx,або .pdf);
 2. Посилання на відеоролик, завантажений на файлообмінник;
 3. Скановану копію підписаних батьками учасників дозволів на участь у конкурсі та обробку персональної інформації їх дітей (зразок додається - Додаток 1).
 4. Скановану копію листа підтримки від школи (зразок додається - Додаток 2).
Одна команда надсилає лише один комплект заявки на участь.

Учасники несуть відповідальність за збереження оригіналів вищезгаданих документів.

ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Рішення про допущення відео до конкурсу приймає конкурсна комісія, до складу якої входять представники організаторів та партнерів. Ця комісія також зафіксує переможців у номінації «Вибір міста» (Особовий склад комісії додається - Додаток 3).

Визначення переможців відбуватиметься за такими номінаціями:

1. «Гран-прі конкурсу» - команди-переможці обираються конкурсною комісією на основі наступних критеріїв:
 • відповідність тематики відео одній або декільком цілям сталого розвитку;
 • актуальність тематики відео для Чернівців;
 • чіткість та ясність основної думки відео.
2. «Вибір міста» - переможці за результатами інтернет-голосування на Facebook (критерій – найбільша кількість лайків). Допис для голосування буде опубліковано на сторінці fb.com/NGO.BARD. Інтернет-голосування розпочнеться 23 жовтня та закінчиться 28 жовтня.

3. «Влог іноземною мовою» - найкращі відеоролики іноземними мовами, переможці визначаються командою Перших київських курсів іноземних мов.

ПРИЗИ

Всі учасники конкурсу отримають заохочувальні призи від організаторів та партнерів конкурсу.

Головний приз конкурсу (гран-прі): Поїздка у м. Київ з екскурсією до Представництва ООН в Україні (м. Київ, Кловський Узвіз, 1). Головний приз отримають три команди переможці, визначені конкурсною комісією, а також представники шкіл (1 людина від школи), команди яких увійдуть до складу переможців.

Приз у номінації «Вибір міста»: подарункові сертифікати від магазину Gorgany для 3 команд-переможців та велосипедна парковка для школи, команда з якої стане абсолютним переможцем номінації.

Приз у номінації «Влог іноземною мовою»: призи від Перших київських курсів іноземних мов. Приз отримають 3 команди переможців.

Організатори залишають за собою право зменшити кількість нагороджених команд у випадку участі в конкурсі менше 10-ти команд.

Нагородження переможців у всіх номінаціях відбудеться у період 25 жовтня - 10 листопада 2019 року. Публічну подію буде створено на сторінці fb.com/NGO.BARD, особисте запрошення на захід учасники отримають електронною поштою.

Усі запитання щодо конкурсу приймаються виключно в письмовому вигляді на електронну скриньку video@bard.cv.ua.  

Поїхали “Велосипедом на роботу”?

опубліковано 4 лип. 2019 р., 07:30 Olena Volosheniuk   [ оновлено 4 лип. 2019 р., 10:53 користувачем Mykola Liakhovych ]

   

9 липня 2019 р. ГО "Буковинська агенція регіонального розвитку" знову збирає всіх велолюбителів і не тільки на акцію - "Велосипедом на роботу"

Як завше все просто. З 7.30 до 9.30 цього дня ви сідаєте на свого “залізного коня” і в мережі OZZY Fast Food БЕЗКОШТОВНО отримуєте каву чи чай, або прохолодний напій і смаколики від БАРР.

Мета: 

 • Вкотре показати, що велосипед може бути зручним транспортом не лише на вихідних, а й в будні дні.
 • Нагадати про необхідність створення у місті велоінфраструктури.

Отож, що потрібно для участі?

 1. 9 липня з 7.30 до 9.30 приїхати на велосипеді до одного із закладів мережі "OZZY Fast Food":
  • вул. Небесної Сотні, 14-А;
  • вул. Університетська, 7-А;
  • проспект Незалежності, 96.
 2. Зареєструватись у волонтера (секундне діло))).
 3. Взяти свій безкоштовний напій та смаколик.
 4. Насолоджуватись чудесним ранком.

Велодень-2019!

опубліковано 23 трав. 2019 р., 07:03 yu.kozak@bard.cv.ua   [ оновлено 31 трав. 2019 р., 01:52 ]

ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” запрошує всіх велолюбителів 25 травня на 10-ий ювілейний Велодень.

Велодень - це неофіційне свято, яке щороку відзначають поціновувачі двоколісного транспорту. Захід організовується активними громадянами і не несе політичного або комерційного забарвлення.


Свято розпочнеться з велопробігу вулицями Чернівців. Старт - о 17.00 з Соборної площі.

Маршрут велопробігу: Соборна площа - вул. Героїв Майдану - вул. Пилипа Орлика - вул. Комарова - вул. Головна - вул. Південно-Кільцева - вул. Воробкевича - вул. Комарова - парк “Жовтневий”.


На фініші, у парку “Жовтневий”, всіх учасників чекатиме розважальна програма. Зокрема, вікторина про велосипедний рух у Чернівцях, танцювальний майстер-клас, виступи гурту “Monopolia” та музиканта Max Stranger.


Просимо поширити інформацію про захід!


Сторінка події в Facebook:
https://www.facebook.com/events/2350436888501274/


Контактна особа - Тетяна Лебухорська, голова організації

Тел: 050 13 20 362

e-mail: info@bard.cv.ua


Шукаємо в команду менеджерку (менеджера) з комунікацій

опубліковано 11 квіт. 2019 р., 07:52 Zhanna Oliynyk   [ оновлено 11 квіт. 2019 р., 07:54 ]

ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” шукає в команду менеджерку (менеджера) з комунікацій.

Основні завдання:
• формування позитивного іміджу організації та моніторинг публікацій та відгуків про організацію;
• розробка та втілення комунікаційної стратегії організації загалом та у розрізі окремих проектів на рік вперед;
• комунікація зі ЗМІ, дружніми та донорськими організаціями, партнерами;
• підготовка медійних звітів;
• розробка візуальних та друкованих матеріалів;
• організація та комунікаційний супровід публічних заходів організації;
• управління веб-сайтом та профілями у соціальних мережах, регулярне наповнення їх контентом.

Вимоги до кандидатів:
• вільне грамотне володіння усною та письмовою українською;
• англійська мова не нижче рівня В1;
• відмінні комунікаційні навички;
• розуміння сучасних тенденцій цифрових/соціальних медіа;
• відмінне володіння ПК, пакетом офісних програм, інструментами Google;
• вміння працювати в команді;
• вміння та бажання вчитися;
• організованість, відповідальність, активна життєва позиція;
• творче мислення, широкий кругозір.

У якості додаткових переваг будуть розглядатися:
• досвід роботи на посаді зі схожими обов’язками та/чи навчання/стажування у країнах Європейського Союзу чи Північної Америки;
• знання німецької, польської, румунської мов.

Ми пропонуємо:
• конкурентну заробітну плату, офіційне працевлаштування, професійну команду;
• гнучкий графік роботи;
• строковий договір із можливістю продовження;
• навчання та поглиблення професійних навичок;
• робота над міжнародними проектами, закордонні відрядження.

Резюме та мотиваційний лист (із описом відповідності вимогам та вказанням бажаного рівня оплати праці) просимо надсилати до 19 квітня 2019 року на адресу: hr@bard.cv.ua.

Волонтерство в Швеції!

опубліковано 11 бер. 2019 р., 05:28 yu.kozak@bard.cv.ua   [ оновлено 11 бер. 2019 р., 05:29 ]


Громадська організація «Буковинська агенція регіонального розвитку» ЗНОВУ шукає волонтера на короткостроковий проект для побудови екологічної ферми в Швеції!


Де?: селище Uddevalla на західному узбережжі Швеції;

Організація-партнер: “HÄSTEKASEN GÅRD FÖRENING” ;

Коли?: 30.04.2019-31.05.2019

З ким?: в міжнародній команді з 10 волонтерів з
Австрії, Іспанії, Франції, Польщі, Угорщини, Росії та Єгипту.

Волонтери отримують: Повне покриття витрат програмою “Erasmus+” та приймаючою стороною: 100% витрат на проживання, харчування, кишенькові гроші, медична страховка і 100% витрат на проїзд на місце проекту та назад (у рамках бюджетного ліміту).


Опис проекту від приймаючої сторони:

Creating a self-sustainable community farm on the west coast of Sweden.

Small scale ecological farming.

Manual, outside, nature, soil, tools.

Community living.

Extra activity: Building fantasy viking village for LARP impro-acting fantasy games. Receiving guests, cooking for big groups.

No smoking!


Main tasks and responsibilities of the volunteer:

- Building with natural material. Wood, logs, clay, stones.

- Digging, lifting, carpentry, handicraft.

- Household tasks (not EVS work)

- Gardening: Work with soil, compost, manure, seeds, plants, weeds, trees etc.

- Taking care of animals.

- Landscaping: ponds, paths, terraces etc

- Meetings, discussions on selected topics related to the project.

- Educational activities.

- Organizing events/courses, receiving guests.


Подальша інформація за посиланнями:

https://www.dropbox.com/20201820sept

https://www.workaway.info/577927927234-en.html


Ідеальний волонтер:

 • хлопець чи дівчина віком від 18 до 30 років;

 • знання англійської мови на рівні В1-В2;

 • Любов до природи та праці в сільській місцевості (робота руками);

 • Готовність жити і працювати без інтернету (не постійний зв'язок), телебачення та за базових умов проживання

 • Звичка вести здоровий спосіб життя (куріння та вживання алкоголю заборонене, постійна фізична активність на свіжому повітрі);

 • Готовність та вміння працювати в команді;

 • Заряд життєрадісності та дружелюбності, відчуття відповідальності та високий рівень надійності;

 • Розділяти філософію життя та гасло приймаючої організації: “Back to nature!”Зацікавило? Надсилайте мотиваційний лист та CV у форматі Europass на адресу evs@bard.cv.ua до 29 березня!


Обидва документи заповнюються англійською мовою.

Тема листа: EVS_Sweden. Відібрані кандидати будуть запрошені на скайп/телефонне інтерв’ю.


Воркшоп "Моніторинг якості повітря"

опубліковано 12 січ. 2019 р., 01:38 yu.kozak@bard.cv.ua

Запрошуємо реєструватись на одноденний воркшоп у Чернівцях!

Воркшоп “Моніторинг якості повітря”- це захід, організований ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” з метою поширення досвіду та обговорення шляхів удосконалення методології моніторингу якості повітря в Чернівцях, розробленої в рамках проекту “Через сталий транспорт до чистого довкілля”.

28 січня відібрані учасники, зацікавлені темою воркшопу обговорять та дізнаються про особливості моніторингу повітря в контексті угоди про Асоціацію, стан моніторингу повітря в Україні, зокрема досвід та результати моніторингу повітря у м. Чернівці в рамках проекту "Через сталий транспорт до чистого довкілля".

До участі запрошуються представники громадських організацій, науковці, експерти зацікавлені темою моніторингу якості повітря. Пріоритет у відборі буде надаватись мешканцям Чернівецької, Вінницької та Одеської областей (є цільовою аудиторією проекту).

На період проведення заходу учасники забезпечуються харчуванням. Транспортні витрати відшкодовуються на підставі оригіналів транспортних квитків у разі 100% відвідування заходу.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/4261eY8gVGRmxlW52

Дата заходу: 28 січня 2019 року
Кінцевий термін подання заявок: 18 січня 2018 року, 18:00.

Відібрані учасники будуть повідомлені про результати відбору електронною поштою до 19.01.19

Воркшоп “Моніторинг якості повітря”реалізовується в рамках проекту «Через сталий транспорт до чистого довкілля» згідно Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова -Україна».)
Організатор заходу - ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”

Контактна особа:
Жанна Олійник - координатор проекту “Через .сталий транспорт до чистого довкілля”
Т: +380502600193,
Е: zh.oliynyk@bard.cv.ua

Відкрито реєстрацію на Транскордонну конференцію у Чернівцях!

опубліковано 11 січ. 2019 р., 07:03 yu.kozak@bard.cv.ua   [ оновлено 25 січ. 2019 р., 01:56 ]

Транскордонна конференція “Через сталий транспорт до чистого довкілля”
- це захід, який буде організовано для громадських активістів, представників НУО та ЗМІ, молодіжних лідерів громад, вчених, активних у діяльності в галузі навколишнього середовища та сталого розвитку з Молдови та трьох областей України (Чернівецької, Вінницької, Одеської).

За 3 дні (06.02.-08.02.19) учасники зможуть дізнатись про результати реалізації проекту “Через сталий транспорт до чистого довкілля”, всі проведені в його рамках заходи та ініціативи, а також ключові досягнення та виклики, з якими стикнулася команда в процесі роботи. Експерти та практики зі сфери сталої мобільності та учасники конференції поділяться своїм досвідом планування та впровадження сталих транспортних рішень, фінансування проектів зі сталого розвитку.

Основною метою заходу є обговорення результатів проекту “Через сталий транспорт до чистого довкілля” задля поширення досвіду організаторів, спікерів та учасників, а також привернення уваги людей до проблем та перспектив сталого розвитку їхніх населених пунктів, зокрема розвитку напрямку сталої мобільності.

До участі в конференції запрошуються особи, що проживають або працюють на території Чернівецької, Вінницької, та Одеської областей України та всіх повітів Молдови.

На період проведення заходу учасники забезпечуються проживанням та харчуванням. Транспортні витрати відшкодовуються на підставі оригіналів транспортних квитків у разі 100% відвідування заходу.

Робоча мова конференції- російська.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/0oAvofIajwE5hrLj1

Дати: 06.02.-08.02.19
Кінцевий термін подання заявок: 25 січня 2018 року, 18:00.
Відібрані учасники будуть повідомлені про результати відбору електронною поштою до 26.01.19

Транскордонна конференція “Через сталий транспорт до чистого довкілля” реалізовується в рамках проекту «Через сталий транспорт до чистого довкілля» згідно Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова -Україна».

Організатор заходу- ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”.

Контактна особа:
Жанна Олійник - координатор проекту “Через сталий транспорт до чистого довкілля”
Т: +380502600193,
Е: zh.oliynyk@bard.cv.ua

Новорічний велопарад 2018 у Чернівцях!

опубліковано 22 груд. 2018 р., 04:39 yu.kozak@bard.cv.ua   [ оновлено 22 груд. 2018 р., 04:40 ]

У неділю, 23 грудня у Чернівцях відбудеться святковий Новорічний Велопарад!

ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” запрошує всіх жителів та гостей міста приєднатись до колони «казкових» велосипедистів, котра проїде вулицями Чернівців напередодні Нового року!

Для участі необхідно мати справний велосипед та одягнутися в костюм будь-якого зимового героя (Святого Миколая, Санта Клауса, оленя, ельфа, гнома...фантазії немає меж) та приїхати на Соборну площу об 11:30, звідки розпочнеться рух велосипедистів.

Велосипедисти проїдуть за маршрутом: Соборна площа - Гравітон (до ялинки) - Соборна площа (магазин “Мультимедіа”).

Під час велопараду серед учасників буде розіграно два подарунки: термос від організаторів заходу (Буковинської агенції регіонального розвитку) та подарунковий сертифікат на суму 300 грн від МТА-Мультимедіа.

Також в програмі Різдвяна вечірка для всієї сім’ї разом з MTA, гарячий чай, печиво, цукерки для учасників та діток біля святкових ялинок на маршруті.

Зазначте цю дату в календарі та готуйте свій казковий велосипедний «лук»- створимо новорічне диво у місті разом!

Посилання на подію в мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/572390376525184/  

Новорічний велопарад 2018 у Чернівцях відбудеться у рамках проекту «Через сталий транспорт до чистого довкілля», що втілюється ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” спільно з Чернівецькою міською радою в рамках Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова-Україна». Метою проекту є зниження рівня забруднення атмосферного повітря, спричиненого викидами моторизованого транспорту через зміцнення транскордонної співпраці між Україною та Молдовою.

Волонтерський проект у Польщі!

опубліковано 5 груд. 2018 р., 03:29 yu.kozak@bard.cv.ua

Нова можливість волонтерства - річний проект EVS (Європейської Волонтерської Служби) у Польщі!

Чудова можливість для тих, хто цікавиться роботою ГО, журналітикою та PR, а також хоче отримати новий професійний досвід та міжнародних друзів!

Вакансія: працівник офісу приймаючої організації Foundation of Social Integration Prom (Facebook сторінка).

На цій посаді волонтер зможе здобути практичні навички роботи з міжнародними проектами, а також створити свій власний проект, працюючи з досвідченим керівником.

Основні вимоги до кандидата:
Вік: 18-30 років;
Володіння  англійською та польською мовами на розмовному рівні.

Де: Вроцлав, Польща;

Коли: 1 березня 2019- 28 лютого 2020 (12 міс.)

Для того щоб подати заявку, надсилайте на ел. адресу evs@fundacjaprom.pl:
📌резюме з фотографією; 
📌мотиваційний лист; 
📌заповнене “EVS Questionnaire'' (завантажте тут:  http://evs.wroclaw.pl/…/12/evs_questionnaire_office_2019.doc )

Кінцевий термін подачі заявок: 20 грудня 2018!

Більше інформації та деталі в прикріпленому pdf-файлі.

Офіційна веб-сторінка організації: http://evs.wroclaw.pl/

Контактні особи (від приймаючої організації):
Karolina Bobińska: karolina@fundacjaprom.pl or 0048713592921 
Anna Iwanowska: ania@fundacjaprom.pl or 0048713592921

1-10 of 75