Круглий стіл „Аналіз забезпечення та захист прав громадян на здійснення підприємницької діяльності у Чернівецькій області”

опубліковано 10 трав. 2011 р., 11:57 Mykola Liakhovych   [ оновлено 10 трав. 2011 р., 12:09 ]

Чернівецька обласна громадська організація «Буковинська агенція регіонального розвитку» повідомляє, що 12 травня 2011 року в рамках реалізації проекту, направленого на аналіз правових аспектів здійснення підприємницької діяльності мешканцями Чернівецької області, у приміщенні Українського народного дому (м. Чернівці, вул. Ломоносова, б. 2) відбудеться круглий стіл.

Передбачається обговорення наступних питань:

  1. Загальний рівень законодавчої обізнаності підприємців. Податковий кодекс України як основний чинник регулювання господарської діяльності.
  2. Проблеми правового захисту щодо реєстрації та отримання дозволів підприємцями Чернівецької області.
  3. Аналіз впливу з боку державних регулюючих органів на функціонування малого та середнього бізнесу регіону.
  4. Захист прав підприємців у судових органах.
  5. Шляхи поліпшення захищеності прав громадян на здійснення підприємницької діяльності у Чернівецькій області.

Участь у круглому столі братимуть представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємці, а також представники засобів масової інформації.

Захід триватиме з 9-30 до 14-30 з перервами на кава-брейк та обід.


Метою проекту «Аналіз забезпечення та захист прав громадян на здійснення підприємницької діяльності у Чернівецькій області», що здійснюється Чернівецькою обласною громадською організацією «Буковинська агенція регіонального розвитку» за підтримки Програми «Верховенство права» Міжнародного фонду “Відродження” є підвищення рівня забезпеченості та захисту громадян правами на здійснення підприємницької діяльності шляхом проведення комплексного дослідження нормативно-правової бази, у т. ч. місцевої, в Чернівецькій області, розробки рекомендацій та їх доведення до цільової аудиторії, а також надання відповідної резолюції на розгляд органів місцевої влади. Детальніше про програму: www.irf.ua.

Comments