Оголошуємо тендер

опубліковано 25 лист. 2020 р., 08:27 Olena Volosheniuk   [ оновлено 25 лист. 2020 р., 08:49 ]

ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” оголошує тендер на закупівлю послуг з проведення дослідження настроїв, інтересів та цінностей мешканців міста Чернівців та змін, які переживає громада міста в умовах епідемії коронавірусу.


Мета: Отримати достовірну інформацію про структуру цінностей та інтересів чернівчан, найбільш дієві способи комунікації з громадянами, засоби мобілізації мешканців міста для вчинення спільних дій для подальшого використання у діяльності організації.

 

Місія організації: Ми досліджуємо, впроваджуємо та поширюємо кращі практики досягнення високих стандартів якості життя на засадах сталого розвитку, громадської участі та чесної конкуренції.

Організація працює у таких напрямках:

 • Впровадження сталої мобільності.
 • Підвищення безпеки на дорогах.
 • Розвиток громад

Більше про діяльність організації можна дізнатись зі сторінки організації (https://www.facebook.com/NGO.BARD/)

 

Детальний опис вимог до дослідження викладений у Технічному завданні - https://fex.net/uk/s/frxfeo4

 

Період надання послуг – грудень 2020 року. Виконавцеві необхідно бути готовим до запровадження карантинних обмежень у т. ч. повного або часткового локдауну, що не вважатиметься форс-мажорними обставинами, які перешкоджають виконанню договору.

Термін подачі тендерних пропозицій – 18:00 30 листопада 2020 року.

 

Вимоги до Виконавця

 1. Фізична або юридична особа, зареєстрована згідно з чинним законодавством України, яка така, що може здійснювати дослідження.
 2. Наявність успішного не менш як десятирічного досвіду проведення комплексних соціологічних досліджень (кількісних та якісних), підтвердженого публічними річними звітами та/або незалежними джерелами (засоби масової інформації, відгуки провідних соціологів/замовників).
 3. Наявність досвіду проведення регіональних досліджень.
 4. Наявність досвіду проведення цільових досліджень щонайменше у одній із таких тем: урбаністика, міський розвиток, сталий розвиток, екологія.
 5. Наявність досвіду підготовки аналітичних матеріалів на основі досліджень у тому числі рекомендацій для планування та здійснення політики та/або громадської діяльності.

 

Для участі у тендері надається пакет наступних документів:

 1. Резюме організації із зазначенням досвіду, що відповідає вимогам до Виконавця.
 2. Резюме старшого експерта, який буде залучений до надання послуги.
 3. Рекомендації від двох організацій, які отримували подібні послуги Виконавця раніше або інформацію про два договори про надання подібних послуг та контактні дані особи отримувача послуги, яка може надати рекомендацію. Інформація про договори повинна включати опис послуги, період надання, контактні дані замовника.
 4. Цінова пропозиція (суму вказувати у гривнях).
 5. Витяг із єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців із зазначенням видів діяльності.

Документи подаються у електронному вигляді (у форматах .docx або .pdf) на електронну пошту procurement@bard.cv.ua із темою листа «тендерна пропозиція на проведення дослідження». Документи, які потребують підпису, подаються у сканованому вигляді або із накладеним електронно-цифровим підписом уповноваженої особи.

Термін подачі тендерних пропозицій – 18:00 30 листопада 2020 року.

 

Довідки щодо цього тендеру надаються за тел. +380992482424 або електронною поштою: procurement@bard.cv.ua. Час роботи організації: 10:00 – 18:00. Запитання приймаються до 29 листопада 2020 р.

Організація залишає за собою право не розглядати пропозиції, подані не у повному обсязі або невчасно.

 

Ċ
Olena Volosheniuk,
25 лист. 2020 р., 08:27
Comments