Відкрито реєстрацію на Media Camp

опубліковано 16 бер. 2018 р., 03:44 Zhanna Oliynyk   [ оновлено 10 квіт. 2018 р., 04:18 ]
Media camp
- це захід для представників регіональних засобів масової інформації із трьох областей України: Вінницької, Одеської та Чернівецької. Медійний табір спрямований на привернення уваги до ідей сталого розвитку та зближення між собою представників ЗМІ із активними громадянами, що працюють у різних сферах, дотичних до теми сталості.
Протягом двох тижнів по закінченню табору учасники опублікують медіаматеріали (відеорепортажі, радіопередачі, статті, інтерв'ю, блоги, тощо) на тему сталого розвитку.

Для участі у Медійному таборі просимо заповнити on-line заявку

Захід відбудеться 20-22 квітня у Чернівцях. Кінцевий термін подання заявок – 13 квітня 2018 року, 24:00. Про результати відбору учасники будуть повідомлені до 16 квітня.
На період проведення заходу учасники забезпечуються проживанням та харчуванням. Ціна квитків компенсовується у разі 100% відвідування заходу.

Інформація про програму заходу, спікерів, та інші деталі публікується у мережі Facebook

Медійний табір реалізовується в рамках транскордонного проекту «Через сталий транспорт до чистого довкілля», згідно Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова –Україна». Організатор заходу - ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку».

Контактна особа: 
Жанна Олійник - менеджерка проектів ГО "Буковинська агенція регіонального розвитку"
Т: +380502600193,
Е: zh.oliynyk@bard.cv.ua

Comments