Чернівці можуть стати першим регіональним центром України в якому запрацюють електронні петиції

опубліковано 8 вер. 2015 р., 09:00 Tetiana Lebukhorska   [ оновлено 8 вер. 2015 р., 09:01 ]
З початку вересня в м. Чернівці стартував проект “Електронні петиції – інноваційний інструмент залучення громади до прийняття рішень”. Він має на меті підвищити здатність громади міста Чернівці  впливати на органи місцевого самоврядування та її участь у прийняті рішень шляхом використання комунікаційної  онлайн-платформи та впровадження механізму електронних петицій. Реалізацією проекту займається ініціативна група із запровадження електронних петицій в м. Чернівці та ЧОГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”.

 В рамках проекту планується:

·    підготувати нормативну базу, розробити положення та  затвердити положення про електронні петиції у м. Чернівці;

·    створити платформу для створення та обговорення петицій;

·     залучити мешканців міста Чернівці до активного обговорення проблем міста та створення електронних петицій.

Вже наступного тижня, 15-го вересня (вівторок), об 18.00 в конференц-залі бізнес-центру “Інтерсіті” (вул. Шевченка, 28) відбудеться публічне обговорення проекту Положення про електронні петиції в м. Чернівцях (Додаток 7 до проекту Статуту територіальної громади м. Чернівці) на яке запрошуються громадські активісти, держслужбовці, журналісти та всі небайдужі мешканці міста.   Інформацію про наступні заходи в рамках проекту можна отримати за адресою www.bard.cv.ua або в контактних осіб проекту.
Контактні особи:
0506612939, info@bard.cv.ua – Ляхович Микола, керівник проекту
0954900504 – Прокоп Тарас, менеджер з комунікацій

Проект здійснюється в рамках "Української регіональної платформи громадських ініціатив" за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.

Comments