Команда "БАРР" розвиває комунікаційні навички

опубліковано 27 лют. 2018 р., 04:51 Zhanna Oliynyk

Хорошою традицією для команди “БАРР” є проведення на початку року внутрішньоорганізаційних навчань та тренінгів. 17-18 лютого відбувся тренінг із написання комунікаційної стратегії та політики партнерства, у результаті якого очікується пожвавлення комунікаційної роботи організації та підвищення її якості.

Фасилітували роботу Вікторія Талашкевич та Ольга Гриднєва (Прес-клуб реформ в Кропивницькому). Учасники тренінгу мали змогу визначити комунікаційні цілі організації та цільові аудиторії, пропрацювати ключові меседжі.

Дякуємо тренеркам за надзвичайно корисні і продуктивні дні, в результаті яких ми отримали якісно підготовлені внутрішні документи, остаточно визначилися із напрямами розвитку організації та обрали канали комунікації для їх досягнення.
Тренінг відбувся в рамках проекту «Електронні петиції - інноваційний інструмент залучення громади до прийняття рішень» (грантовий договір №247USG15-01610/02). Проект реалізовано в рамках фінансування Угоди про співпрацю №AID-121-A-14-00003 між Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».
Comments