Відеоматеріали про публічні бюджети

опубліковано 22 груд. 2017 р., 04:00 Zhanna Oliynyk
Нижче публікуємо відеоролики, створені в рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я», що реалізується Фондом Східна Європа та ПАУСІ за підтримки Європейського Союзу. Основна мета відео - підвищення грамотності та поінформованості громадян, роз’яснення важливості та суті бюджетних процесів на місцевому рівні, а також популяризація серед громадян інструментів участі в бюджетних процесах.

1) Бюджетний процес від А до Я
Відеоролик «Бюджетний процес від А до Я» надає відповідь на питання, у який спосіб громадяни можуть долучатися до управління справами на місцевому рівні. Розповідає про інструменти взаємодії із владою у питаннях розподілу коштів громади. Роз’яснює, яким чином можна взяти участь у прийнятті бюджетних рішень на місцевому рівні через такі інструменти як е-петиція, місцева ініціатива, громадський бюджет, громадські слухання, і як конкретні пропозиції можуть бути враховані у бюджеті. А також надає загальне уявлення про бюджет та стадії бюджетного процесу.

Відео YouTube


2) Відкрита інформація - відкрита влада
Метою відеороліку є підвищення поінформованості та грамотності громадян щодо прозорості влади у бюджетному процесі. Продемонстровано наявні механізми участі громадян у публічному житті. Подається інформація щодо веб-ресурсів, на яких розміщено інформацію щодо публічних фінансів.

Відео YouTube


3) Громадський бюджет
Від мрії до реальності - один крок, якщо знаєш, яким саме цей крок має бути. Участь у Громадському бюджеті - один із способів реалізації ініціатив громадами, адже саме від містян залежить, яким саме буде їх місто та на які проекти витрачатимуться кошти.

Відео YouTube


4) Європейській громаді - європейські цінності
Відеоролик «Європейській громаді – європейські цінності» інформує про наявні форми підзвітності місцевих органів влади перед громадою, можливості моніторингу важливих даних щодо використання бюджетних коштів та важливості взаємодії між громадою та місцевою владою.

Відео YouTube


5) Консолідація - запорука успіху
Кожен з нас мріє. Однак не кожен знає, як мрії стають реальністю. Нагадуємо про чіткий план дій, віру у власні сили та об’єднання зусиль. Для кожного завжди існує вибір і можливості навколо. Обирай, дій і взаємодій з однодумцями. Починай з себе. Не відкладай!

Відео YouTube


Comments