В смт. Глибока вперше відбувся Велодень

опубліковано 3 лип. 2016 р., 11:52 Tetiana Lebukhorska   [ оновлено 3 лип. 2016 р., 11:55 ]
Не зважаючи на перенесення та дощову погоду, 12 червня 2016р. у смт. Глибока відбувся перший Велодень!

Свято зібрало 31 учасника, які дружнім велопарадом у супроводі машини міліції та швидкої допомоги. Після велопараду на учасників чекала розважальна частина на Центральній площі, під час якої і діти, і дорослі брали участь в різних конкурсах. Наприкінці заходи всі учасники отримали солодкі сюрпризи від кафе "Рандеву".

Організатори Велодня - Школа-студія "Прайд", ЧОГО "Буковинська агенція регіонального розвитку", Глибоцька селищна рада Глибоцької ОТГ.

На завершення учасники вирушили в мандрівку по визначним місцям Глибоцької ОТГ, де вже в цьому році планується маркування та популяризація велосипедних маршрутів.

Захід організовано в рамках реалізації проектів "Сталий розвиток громади", а також"Веломісто" (за підтримки Британської ради в Україні).
Здійснення проекту "Сталий розвиток громади" можливе завдяки підтримки Карпатського фонду Україна та Карпатської надації Словаччина у рамках Програми «Дійсно разом 2.0», що фінансується Словацькою державною Програмою  допомоги  з розвиткуSlovakAid.Comments