Запрошуємо кандидатів/ок у депутати Чернівецької міської ради та кандидатів/ок на посаду Чернівецького міського голови підписати Декларацію "Я ЗА безпечні вулиці"

опубліковано 19 жовт. 2020 р., 06:11 Olena Volosheniuk   [ оновлено 19 жовт. 2020 р., 06:28 користувачем Mykola Liakhovych ]

Шановні кандидати/кандидатки у депутати Чернівецької міської ради, кандидати/кандидатки на посаду Чернівецького міського голови!

Запрошуємо Вас підписати декларацію “Я ЗА безпечні вулиці” - https://fex.net/uk/s/pl4vpmn .

Декларація складається з 6 пунктів, виконання яких дозволить покращити якість життя жителів нашої громади та сприятиме розвитку сталої та безпечної транспортної інфраструктури.

Підписавши документ, Ви публічно заявляєте, що безпека руху і нульова смертність на дорогах буде одним із пріоритетів Вашої роботи і берете на себе публічні зобов’язання у разі обрання втілювати обіцяне.

Кампанію “Я ЗА безпечні вулиці” проводить ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”, яка є аполітичною громадською організацією.

Цією кампанією ми прагнемо досягти:

  • внесення питання безпеки на дорогах у порядок денний місцевих політиків та суспільний дискурс;
  • підзвітності та відповідальності місцевих політиків;
  • вищої якості життя в Чернівцях через розвиток сталої міської мобільності та створення безпечного середовища.

Підписати декларацію можуть усі кандидати та кандидатки до Чернівецької міської ради на місцевих виборах 2020 року. Для підписання декларації потрібно завантажити документ, роздрукувати його, заповнити, поставити підпис і відправити його скановану копію чи фотографію за контактами нижче.

Кандидатів та кандидаток, які підпишуть декларацію, просимо надіслати її, а також свою контактну інформацію (прізвище та ім’я, номер телефону, за бажанням ‐ лінк на сторінки в Facebook та Instagram) до 18:00 22 жовтня 2020 р. за електронною адресою pr@bard.cv.ua.

Список підписантів декларації буде опублікований 23 жовтня 2020 р. на сторінках БАРР у Facebook, Іnstagram та на цьому сайті.

Запрошуємо засоби масової інформації до висвітлення кампанії “Я ЗА безпечні вулиці” та подальшого моніторингу за виконанням обіцянок.

Comments