Безпечні вулиці


Протягом 10 місяців 2017 року громадська організація "Буковинська агенція регіонального розвиткуспільно з Чернівецькою міською радою та Управлінням патрульної поліції у м. Чернівці втілює проект "Безпечні вулиці". Реалізація проекту відбувається у рамках Програмної ініціативи "Права людини та правосуддя" Міжнародного фонду "Відродження". 

Метою проекту є підвищення рівня безпеки на дорогах міста Чернівців через налагодження та посилення співпраці органів місцевого самоврядування, патрульної поліції та громадськості. 

Ми віримо в те, що тільки разом зробимо вулиці безпечними. Саме за допомогою співпраці громади, поліції та влади можна зробити наше місто кращим. Для цього потрібно не так багато, і ми пропонуємо наступні дії:
  • залучити членів громади міста до розробки та проведення попереджувальних заходів щодо аварійності на дорогах; 
  • познайомити чернівчан з працівниками патрульної поліції, розповісти цікаві історії про поліцейських та встановити діалог між ними;
  • проаналізувати поточну ситуацію з організацією дорожнього руху та ДТП у Чернівцях,
  • визначити місця концентрації ДТП, фактори, що їх зумовлюють, розробити рекомендації щодо вдосконалення організації дорожнього руху чи технічної інфраструктури;
  • створити електронну карту організації дорожнього руху у Чернівцях та зробити її інструментом для прийняття рішень та контрою з боку громади;
  • сформувати практику підзвітності патрульної поліції громаді міста.
Завдяки проекту, серед іншого: 
Разом зробимо вулиці Чернівців безпечними!

Детальну інформацію можна отримати за телефоном +38 050 26 00 193, або написавши листа на zh.oliynyk@bard.cv.ua – Жанна Олійник.
Новини та анонси заходів публікуються на сторінці проекту “Безпечні вулиці” у соціальній мережі Facebook, а також у відповідних розділах нашого сайту.
Comments