АртГараж

Бібліотечний АртГараж: дружній простір, доступний кожному

Проект “Бібліотечний АртГараж: дружній простір, доступний кожному” передбачає новий етап спільнотворення якісного, живого та доступного кожному  публічного простору у місті  задля згуртування, підтримки та взаємодії різних груп містян, створення дружнього середовища для спілкування, проведення заходів та генерації ідей для розвитку свого міста. Місцем реалізації проєкту є територія Чортківської Публічної бібліотеки.

У Чорткові є критичний запит на відкритий та доступний простір для подій, зустрічей, обговорень, та існуючий простір  бібліотеки уже не вміщає запланованого, а альтернативних просторів подібного спрямування у майже 30ти тисячному місті немає. 


Проект “Бібліотечний АртГараж: дружній простір, доступний кожному” має два основні компоненти: 

-інфраструктурний: встановлення  нової конструкції подієвого павільйону на місці аварійного гаражу у дворику бібліотеки - якісного, інклюзивного простору, що розширить можливості для містян

-спільнототворчий освітньо-культурний компонент: широку програму заходів для різних аудиторій, націлених на залучення, взаємодію, творення і підсилення існуючих спільнот


АртГараж як новий доступний кожному подієвий простір допоможе і далі розвивати спільноту проактивних містян у місті  Чортків, співтворювати нові сенси та генерувати ідеї для розвитку улюбленого міста.  

Cedos – незалежний аналітичний центр і спільнота, що працює над питаннями соціального розвитку з 2010 року. Метою Cedos є пошук системних причин соціальних проблем і варіантів їхнього вирішення. Підхід Cedos базується на дослідженнях. Cedos вивчає суспільні процеси і державні політики, поширює критичне знання, просуває і втілює прогресивні зміни, навчає і посилює спільноту прихильниць і прихильників цих змін. www.cedos.org.ua.


Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 285 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Він має понад 29 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом, фонд проінвестував 188 млн. доларів США у 136 компаній із приблизно 26 000 працівників та зробив можливим залучення 2,3 млрд доларів в компанії України та Молдови.


З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF забезпечує фінансування інноваційних, високоефективних програм, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові. www.wnisef.org.