TalentA-2023

TalentA-2023

Партнер проєкту: Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience.

TalentA – інноваційна освітньо-грантова програма для розвитку та підтримки талановитих сільських жінок-фермерок і покращення продовольчої безпеки їхніх громад. 

Про програму

Програма була заснована міжнародною сільськогосподарською компанією Corteva Agriscience в 2019 році в Іспанії, у 2020 році успішно реалізована в Україні та нині з успіхом впроваджується і в інших країнах Європи, таких як Португалія, Румунія, Молдова, Угорщина, та Польща, а також в Чилі та Аргентині.  

З 2022 року програма виконується Громадською організацією “Буковинська агенція регіонального розвитку”. 

Мета Програми: використовуючи сучасні інструменти комунікацій, посилити поінформованість та спроможність сільських жінок, задіяних у сільськогосподарському виробництві, щодо можливостей доступу до фінансів та інформації, яка б допомогла їм забезпечити життєздатність та розвиток власного бізнесу в умовах війни відповідно до практик сталого розвитку та актуальних потреб територіальних громад і Учасниць Програми.

Програма передбачає проведення навчального онлайн-хабу для жінок-лідерок, зайнятих у сільському господарстві. Учасниці, які прослухають щонайменше 80% навчальної програми і будуть мати ідею для розвитку свого бізнесу, отримають можливість взяти  участь у подальшому Конкурсі проєктів для отримання грантів – з визначенням та нагородженням Переможниць Конкурсу.

Підсумки програми

134 фермерки

з усіх областей, підконтрольних уряду України, взяли участь у програмі TalentA у 2023 році.