`

Як Чернівецька область працює над досягненнями у сфері економічної європейської інтеграції? У лідерах чи в аудсайдерах наш регіон, за індексом євроінтеграційного економічного поступу з 2014 по 2019 р, порівняно з іншими областями України?

Як можна підвищити рейтинг регіону?

Про все це буде йти мова на онлайн-презентації «Індекс євроінтеграційного економічного поступу: результати та рекомендації», яка відбудеться 13 травня 2021 р. Початок - о 15:00.

Хто може долучитись?


Представники ЗМІ, громадських організацій, агенцій регіонального розвитку, органів місцевої влади, дослідники та науковці у сфері економіки, зацікавлені громадські експерти та активісти.

Для участі необхідна попередня реєстрація - https://bit.ly/3vKIOlh

Що таке індекс євроінтеграційного економічного поступу?


Це інструмент оцінки результатів Угоди про асоціацію з ЄС на регіональному рівні. Він дозволяє визначити наскільки області України готові до включення в процеси економічної інтеграції з ЄС. А також відстежити прогрес регіонів у цій сфері.

Захід проводиться в рамках проєкту «Індекс євроінтеграційного економічного поступу: посилення підтримки громадянського суспільства у впровадженні проєвропейських економічних реформ в регіонах України», що реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Партнером проєкту в Чернівецькій області є ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” спільно з Кафедрою міжнародної економіки Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.