06.09.2014 р. Інформаційна Сесія про програму Європейського Союзу Еразмус+

Дата публікації допису: 30 серп. 2014 13:00:18

Erasmus + logo

Запрошуємо представників організацій громадянського суспільства з Чернівецької області до участі в Інформаційній Сесії українською мовою про програму Європейського Союзу Еразмус+, яка відбудеться з ранку до вечора 6 вересня у м. Чернівці (попередня програма додається). Пріоритет надається організаціям, що працюють або хочуть працювати у сфері молодіжних та/або волонтерських проектів. Програма Еразмус+ об’єднала сім існуючих програм ЄС у сфері освіти, тренінгів та молоді, та вперше включає спорт. Програма підтримує транснаціональні партнерства з метою розвитку навичок та конкурентоспроможності на ринку праці через освіту, навчання, спорт та роботу з молоддю.

Учасники інфосесії зобов’язуються відвідати Ярмарок громадських організацій, що відбудеться 26 вересня 2014 р. у м. Чернівці. Метою ярмарку є обмін досвідом у сфері роботи з молоддю, налагодження контактів та партнерства для майбутніх проектів по програмі Еразмус+. На ярмарку будуть представлені близько 20-ти організацій з України, Вірменії, Голандії, Македонії, Туреччини, Франції, Іспанії, Італії, Грузії, Росії, Молдови.

Вимоги до учасників:

    • представляти громадську організацію або ініціативну групу, що працюють з молоддю;

    • можливість/зобов’язання відвідати обидва заходи;

    • володіння англійською мовою, що буде потрібно під час Ярмарку.

Організатори забезпечують відібраних учасників необхідними матеріалами та харчуванням під час інфосесії.

Для участі в інфосесії необхідно до 03 вересня 2014 р. заповнити онлайн-заявку. Відібрані учасники будуть поінформовані про результат до 04 вересня 2014 р. Організації, зацікавлені в участі виключно у Ярмарку громадських організацій, просимо сконтактувати з координатором заходів.

Попередня програма інфосесії.

Форма онлайн-заявки на участь в інфосесії.

Координатор заходів: Микола Ляхович, mykola.liakhovych@bard.cv.ua, тел. (0372) 55-26-04

Організатор інфосесії – SALTO EECA Resource Centre, регіональний партнер – Буковинська агенція регіонального розвитку.