Національні консультації щодо Цілей сталого розвитку пройдуть у Чернівцях

Дата публікації допису: 3 груд. 2015 10:32:59

5 грудня з 10:30 до 13:00 в Чернівцях пройдуть національні консультації «Як інститути громадянського суспільства України можуть підтримати впровадження Цілей сталого розвитку?». Захід проводиться в межах Міжнародного дня волонтера за підтримки Представництва ООН в Україні, Волонтерів ООН та Ресурсного центру ГУРТ. Буковинська агенція регіонального розвитку є регіональним партнером заходу.Місце проведення: конференц-зал БЦ "Інтерсіті" (вул. Шевченка, 28).

Нагадуємо, захід має на меті підвищити обізнаність лідерів ОГС про Цілі сталого розвитку, а також донести думку громадськості щодо процесу націоналізації Цілей сталого розвитку до ООН та уряду України.

Для участі в заході прохання заповнити анкету до 4 грудня 2015 р.

Глобальні цілі сталого розвитку були одноголосно прийняті 193-ма державами на початку триденного Саміту зі сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй. Ознайомитись з Цілями сталого розвитку можна за посиланням.

Міжнародний день волонтерів світова громадськість відзначає щороку 5 грудня. Рішення про це свято Генеральна Асамблея ООН прийняла у 1985 році. Волонтери – це люди, які вкладають свій вільний час на благо суспільства. ООН постійно закликає держави вживати заходів з метою підвищення обізнаності громадян про важливість внеску волонтерів і тим самим спонукати ще більше людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів на батьківщині й за кордоном.

Додаткова інформація за телефоном: 050 132 03 62 або за ел. адресою: tetiana.lebukhorska@bard.cv.ua, контактна особа – Тетяна Лебухорська.