Кінофестиваль Ровер

Дата публікації допису: 16 черв. 2013 14:50:45

Кінофестиваль Ровер

Надихаючий кінофестиваль подорожуватиме Україною. Можливо, завітає й у Чернівці. Генерація електроенергії, крутячи педалі, та перегляд найкращих короткометражок про велосипеди, урбан-рух та позитивні зміни у світі. Так ідею описують організатори:Bicycle (англійською), rothar (ірландською), fahrrad (німецькою), kolo (словенською), bicicleta (іспанською), Sykkel (норвезькою), велосипед (українською), а у Львові велосипеди називають РОВЕРАМИ!

Ми робимо кінофестиваль, який надихає, вражає і змінює уявлення про взаємодію зі світом, а також спонукає до здорового способу життя та активної участі у житті міста.

Ми будемо генерувати енергію крутячи педалі, дивитись фільми, дискутувати, показуватимемо міську веломоду, робити ровер із дрантя, проведемо ряд флешмобів, створимо фотовиставку «Велосипеди та їх люди», а також пройдемось великим велопарадом по місту.

Нас об’єднує спільна мета – зробити наше місто кращим для його жителів, створити прецедент і реалізувати насправді інноваційну практику в Україні – генерацію електроенергії для перегляду кінострічок, саме тому ми почали кампанію зі збору коштів за допомогою системи "Спільнокошт" на платформі соціальних інновацій Велика Ідея.

Кінофестиваль Ровер почнеться у Львові, але ця ідея належатиме всій Україні, бо велогенератори та решта техніки завдяки компактності зможуть приїхати у ваше місто. Пропонуємо усім долучитися до проекту і подорожувати крутячи педалі разом з нами. Ви можете зайти на сторінку нашого проекту і переказати кошти, натиснувши "Підтримай!". Ви можете обрати одну з нагород - листівки, плакати «Велосипедна еволюція», методички зі створення власного велогенератора, оригінальний скетч ровера відомого митця.

Ми віримо, що культурні та соціальні ініціативи здатні змінювати масову свідомість. Ми хочемо, аби більше людей, надихнувшись нашим прикладом і прикладом героїв наших фільмів, пересіли на велосипеди.

Додаткова інформація - info@wiz-art.com.ua, 0635615722.