Конкурс відео-блогів для школярів: Глобальні цілі сталого розвитку для Чернівців

Дата публікації допису: 2 жовт. 2019 2:26:21

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Організатор: Громадська організація “Буковинська агенція регіонального розвитку”.

Партнери: Управління освіти Чернівецької міської ради, Представництво ООН в Україні, проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» (GIZ).

Прихильники: Перші київські курси іноземних мов, магазин туристичного спорядження “Gorgany”, Британська рада в Україні.

Мета конкурсу: покращити розуміння школярами глобальних цілей сталого розвитку та поширити інформацію про цілі сталого розвитку серед мешканців м. Чернівці

ЗАВДАННЯ

Зняти відео тривалістю до 1 хвилини у форматі відео-блог. Відео може бути знято як у приміщенні, так і на вулицях міста.

Головна тема конкурсу – «Глобальні цілі сталого розвитку для Чернівців». Можливі напрямки: конкретні цілі сталого розвитку, стала мобільність, сталий транспорт, розвиток міських просторів, доступність міста для маломобільних груп населення, екологія, гендерна рівність та ін.

Детально про глобальні цілі сталого розвитку можна дізнатись тут: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/sustainable-development-goals.html.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ

До участі допускаються команди школярів із 3-х осіб (не більше, не менше) з одного навчального закладу. Вимог щодо віку учасників команди немає. Кожен учасник може брати участь лише в 1 команді. Учасники команди повинні навчатися у закладах загальної середньої освіти (школах, гімназіях чи ліцеях) м. Чернівців.

Одна команда може подати на конкурс лише 1 відеоролик.

Не можуть брати участь у конкурсі:

  • працівники чи волонтери організатора та партнерів конкурсу;

  • безпосередні члени родин працівників організатора та/або партнерів конкурсу. Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, рідні брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни.

ВИМОГИ ДО ВІДЕО

Сюжет відео повинен бути у позитивному тоні та містити в собі чітку ідейну лінію. Авторам необхідно наперед визначити відповідь на запитання: «Що саме я хочу донести людині, котра переглядатиме моє відео?».

Мова відеоролика - українська або іноземна.

Тривалість відео не повинна перевищувати 1 хвилину. Допустимі формати відео: .MOV, .MPEG4, .MP4, .AVI, .WMV, .MPEGPS, .FLV.

У відеоролику забороняється реклама, лайка, дискримінація за будь-якою ознакою, навіювання стереотипів та ворожнечі, тощо. До початку голосування забороняється публікація відео в мережі інтернет.

Відео, які не відповідають наведеним вище вимогам, не будуть допущені до участі в конкурсі.

ПОРЯДОК УЧАСТІ В КОНКУРСІ

До 21 жовтня (включно) на електронну адресу video@bard.cv.ua надсилається заявка на участь, яка містить:

  1. Заповнену реєстраційну форму (електронний документ надсилається у форматі .doc, .docx,або .pdf);

  2. Посилання на відеоролик, завантажений на файлообмінник;

  3. Скановану копію підписаних батьками учасників дозволів на участь у конкурсі та обробку персональної інформації їх дітей (зразок додається - Додаток 1).

  4. Скановану копію листа підтримки від школи (зразок додається - Додаток 2).

Одна команда надсилає лише один комплект заявки на участь.

Учасники несуть відповідальність за збереження оригіналів вищезгаданих документів.

ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Рішення про допущення відео до конкурсу приймає конкурсна комісія, до складу якої входять представники організаторів та партнерів. Ця комісія також зафіксує переможців у номінації «Вибір міста» (Особовий склад комісії додається - Додаток 3).

Визначення переможців відбуватиметься за такими номінаціями:

1. «Гран-прі конкурсу» - команди-переможці обираються конкурсною комісією на основі наступних критеріїв:

  • відповідність тематики відео одній або декільком цілям сталого розвитку;

  • актуальність тематики відео для Чернівців;

  • чіткість та ясність основної думки відео.

2. «Вибір міста» - переможці за результатами інтернет-голосування на Facebook (критерій – найбільша кількість лайків). Допис для голосування буде опубліковано на сторінці fb.com/NGO.BARD. Інтернет-голосування розпочнеться 23 жовтня та закінчиться 28 жовтня.

3. «Влог іноземною мовою» - найкращі відеоролики іноземними мовами, переможці визначаються командою Перших київських курсів іноземних мов.

ПРИЗИ

Всі учасники конкурсу отримають заохочувальні призи від організаторів та партнерів конкурсу.

Головний приз конкурсу (гран-прі): Поїздка у м. Київ з екскурсією до Представництва ООН в Україні (м. Київ, Кловський Узвіз, 1). Головний приз отримають три команди переможці, визначені конкурсною комісією, а також представники шкіл (1 людина від школи), команди яких увійдуть до складу переможців.

Приз у номінації «Вибір міста»: подарункові сертифікати від магазину Gorgany для 3 команд-переможців та велосипедна парковка для школи, команда з якої стане абсолютним переможцем номінації.

Приз у номінації «Влог іноземною мовою»: призи від Перших київських курсів іноземних мов. Приз отримають 3 команди переможців.

Організатори залишають за собою право зменшити кількість нагороджених команд у випадку участі в конкурсі менше 10-ти команд.

Нагородження переможців у всіх номінаціях відбудеться у період 25 жовтня - 10 листопада 2019 року. Публічну подію буде створено на сторінці fb.com/NGO.BARD, особисте запрошення на захід учасники отримають електронною поштою.

Усі запитання щодо конкурсу приймаються виключно в письмовому вигляді на електронну скриньку video@bard.cv.ua.