Круглий стіл «Зона вільної торгівлі з ЄС: очікування Чернівецької області напередодні підписання Угоди про Асоціацію»

Дата публікації допису: 21 жовт. 2013 14:52:22

EU flag

ЧОГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» спільно з Чернівецькою торгово0промисловою палатою проводить «круглий стол» на тему «Зона вільної торгівлі з ЄС: очікування Чернівецької області напередодні підписання Угоди про Асоціацію». «Круглий стіл» має на меті розпочати на місцевому рівні неупереджену дискусію щодо переваг та викликів для Чернівецької області створення Поглибленої та Всеосяжної Зони Вільної Торгівлі з ЄС (ПВЗВТ), окреслення та обговорення можливих наслідків для економіки регіону та окремих галузей. Очікується участь представників влади, бізнесу, громадського сектору та академічних кіл.

Захід відбудеться з 14:00 по 16:00 25 жовтня 2013 р. у Конферц-залі Чернівецької торгово-промислової палати (м. Чернівці, вул. Стасюка 20, ІІ поверх). Детальна програма буде опублікована пізніше.

Зацікавлених в участі експертів та представників ЗМІ просимо попередньо сконтактувати з Миколою Ляховичем (0506612939, mykola.liakhovych@bard.cv.ua).

Захід відбуватиметься в рамках спільного проекту Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) та Асоціації регіональних аналітичних центрів за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Регіональними партнерами заходу є ЧОГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» та Чернівецька торгово-промислова палата.