Майстерня міста: Заходи БАРР

Дата публікації допису: 29 трав. 2018 13:46:13

Запрошуємо долучитися до заходів Буковинської агенції регіонального розвитку, які відбудуться в рамках "Майстерні міста" 1-3 червня, а саме:

1 червня

“15x4” про Сталий розвиток

Час проведення: 17:00-18:30

Місце проведення: Павільйон “Майстерні міста”

Теми та спікери:

Жанна Олійник про сталий розвиток

Тетяна Лебухорська про сталу міську мобільність

Рудольф Граф про стале місто

Анатолій Настасійчук про те, чому електромобіль

Захід відбудеться в рамках проекту "Через сталий транспорт до чистого довкілля", який співфінансується Європейським Союзом» через Програму територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова – Україна».

Конкурс відео-блогів: Нагородження переможців Час проведення: 18:30-20:00

Місце проведення: Павільйон “Майстерні міста”

Упродовж заходу будуть нагороджені переможці у трьох номінаціях (“Вибір міста”, “Чернівці - 2030”, та “Влог іноземною мовою”). Учасниками є 13 команд школярів, котрі були допущені до участі в конкурсі. Переможці номінації “Вибір міста” будуть визначені за результатами он-лайн голосування в соціальній мережі Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/NGO.BARD/. Переможців інших номінацій оголосять партнери ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”.

Крім того, під час заходу відбудеться вручення сертифікатів на безкоштовні велопарковки представникам шкіл, які підтримали команди учасників.

Посилання на подію в мережі Facebook: fb.com/events/248560019220961

Конкурс відео-блогів - це конкурс, що відбувається серед школярів міста на тему “Сталий розвиток Чернівців” у рамках проекту «Через сталий транспорт до чистого довкілля», який співфінансується Європейським Союзом» через Програму територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова – Україна».

2 червня

“ЕкоФест”: майстер-клас “Як правильно сортувати сміття?”

Час проведення: 11:00-12:00

Місце проведення: Павільйон “Майстерні міста”

"ЕкоФест" - захід, на якому всі бажаючі дізнаються, як та для чого варто сортувати сміття, і зможуть обміняти макулатуру, батарейки, пластикові та скляні пляшки на подарунки за допомогою “еко-фішок” — особливої валюти фестивалю.

“ЕкоФест”: обмін матеріалів на подарунки

Час проведення: 11:00-12:00 (або до останнього подарунка)

Місце проведення: неподалік павільйона “Майстерні міста”

Посилання на подію в мережі Facebook: fb.com/events/1646005065526518

3 червня

Велодень у Чернівцях 2018

Час збору: 16:00

Початок руху колони: 17:00

Місце збору: Театральна площа (в районі павільйону Майстерні Міста).

Маршрут Велодня: Театральна площа - пл. Соборна - вул. Героїв Майдану - проспект Незалежності - вул. Головна - вул. Південно-Кільцева - вул. Воробкевича - вул. Комарова - парк “Жовтневий”.

На останньому пункті маршруту, в парку “Жовтеневий”, у всіх учасників буде чудова можливість організувати пікнік в колі сім’ї та друзів.

Для участі у Велодні просимо попередньо зареєструватись, заповнивши он-лайн форму та належно обладнати себе та свій велосипед.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/ZKvjYGC079kcjPJR2

Посилання на подію в мережі Facebook: fb.com/events/176859039773118

Заходи організовано ГО "Буковинська агенція регіонального розвитку" в рамках фестивалю "Майстерня міста".

Майстерня міста відбувається у рамках роботи проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні”, який реалізовують Чернівецька міська рада та німецька урядова компанія “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH”.