Новорічний велопарад 2018 у Чернівцях!

Дата публікації допису: 22 груд. 2018 12:39:06

У неділю, 23 грудня у Чернівцях відбудеться святковий Новорічний Велопарад!ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” запрошує всіх жителів та гостей міста приєднатись до колони «казкових» велосипедистів, котра проїде вулицями Чернівців напередодні Нового року!

Для участі необхідно мати справний велосипед та одягнутися в костюм будь-якого зимового героя (Святого Миколая, Санта Клауса, оленя, ельфа, гнома...фантазії немає меж) та приїхати на Соборну площу об 11:30, звідки розпочнеться рух велосипедистів.

Велосипедисти проїдуть за маршрутом: Соборна площа - Гравітон (до ялинки) - Соборна площа (магазин “Мультимедіа”).

Під час велопараду серед учасників буде розіграно два подарунки: термос від організаторів заходу (Буковинської агенції регіонального розвитку) та подарунковий сертифікат на суму 300 грн від МТА-Мультимедіа.

Також в програмі Різдвяна вечірка для всієї сім’ї разом з MTA, гарячий чай, печиво, цукерки для учасників та діток біля святкових ялинок на маршруті.

Зазначте цю дату в календарі та готуйте свій казковий велосипедний «лук»- створимо новорічне диво у місті разом!

Посилання на подію в мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/572390376525184/

Новорічний велопарад 2018 у Чернівцях відбудеться у рамках проекту «Через сталий транспорт до чистого довкілля», що втілюється ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” спільно з Чернівецькою міською радою в рамках Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова-Україна». Метою проекту є зниження рівня забруднення атмосферного повітря, спричиненого викидами моторизованого транспорту через зміцнення транскордонної співпраці між Україною та Молдовою.