Оголошуємо тендер на придбання консультаційних послуг з розробки внутрішніх документів

Дата публікації допису: 23 жовт. 2017 13:57:09

Оголошення про тендер

Громадська організація «Буковинська агенція регіонального розвитку» в рамках програми «Платформа розвитку громадянського суспільства» оголошує тендер на придбання консультаційних послуг з розробки внутрішніх документів.

Мета: формування у працівників організації навичок з розробки внутрішніх документів та консультаційна підтримка для розробки комунікаційної стратегії та політики роботи з партнерами організації.

Послуги включають:

- проведення 2-денного тренінгу з розробки комунікаційної стратегії та політики роботи з партнерами організації;

- надання менторської та консультативної підтримки (1 день) для розробки комунікаційної стратегії та політики роботи з партнерами організації.

Завдання залученого фахівця з розробки внутрішніх документів:

- здобуття працівниками організації знань та формування у них практичних навичок з розробки внутрішніх документів;

- сприяти розумінню працівниками понять «політика роботи з партнерами» та «комунікаційна стратегія» організації, їх ролі у діяльності організації;

- вміння застосовувати «політику роботи з партнерами» та «комунікаційну стратегію» у повсякденній діяльності організації;

- вміння адаптувати (пристосовувати) внутрішні документи для досягнення мети та стратегічних цілей організації;

- менторська та консультативна підтримка працівників організації для розробки комунікаційної стратегії організації на 2 роки;

- менторська та консультативна підтримка працівників організації для розробки політики роботи з партнерами організації на 2 роки;

- формування пропозицій щодо внутрішніх документів організації з метою впровадження вищевказаних напрацювань.

Термін надання послуг: 15.01.2018-10.02.2018

Максимальна вартість послуг: 15600 грн. Витрати на проживання, харчування та транспорт надавач послуг покриває самостійно.

Перелік документів: резюме з детальним описом досвіду розробки внутрішніх документів, перелік організацій, що можуть надати рекомендації (із вказанням контактних осіб та їх контактів), орієнтовний план тренінгу, цінову пропозицію.

Пакет документів необхідно надіслати на електронну скриньку info@bard.cv.ua з темою «послуги розробки внутрішніх документів» до 27 жовтня 2017 року.

Особа, відповідальна за проведення тендеру – Жанна Олійник, zh.oliynyk@bard.cv.ua.