Реєстрація на Urban Camp - відкрита

Дата публікації допису: 4 квіт. 2018 20:22:40

Urban camp - це захід для активних громадян (представників НУО, молодіжних лідерів громад, вчених, активних у діяльності в галузі навколишнього середовища, міських жителів) із Молдови та трьох областей України (Чернівецької, Вінницької та Одеської). Урбаністичний табір спрямований на привернення уваги до ідей сталого розвитку, урбанізму, проблем навколишнього середовища у міських районах, ролі громади у місцевому розвитку, а також розробку заходів щодо підвищення обізнаності місцевих громад стосовно забруднення повітря та його вплив.

Захід відбудеться 10-12 травня поблизу Чернівців.

50% учасників табору будуть із України, 50% із Молдови. Мовами табору будуть, відповідно, українська, російська, румунська, англійська - іншими словами, до порозуміння. :)

Кінцевий термін подання заявок – 26 квітня 2018 року, 18:00.

Реєстрація за on-line посиланням.

Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені до 1 травня 2018 року.

На період проведення заходу учасники забезпечуються проживанням та харчуванням. Ціна квитків компенсовується у разі 100% відвідування заходу.

Інформація публікується також у мережі Facebook.

Урбаністичний табір реалізовується в рамках транскордонного проекту «Через сталий транспорт до чистого довкілля», згідно Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова –Україна». Організатор заходу - ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку».

Контактна особа:

Жанна Олійник - менеджерка проектів ГО "Буковинська агенція регіонального розвитку"

Т: +380502600193,

Е: zh.oliynyk@bard.cv.ua