Розпочато набір заявок на участь в тренінгах "Твоя участь в процесі прийняття рішень"

Дата публікації допису: 23 серп. 2015 10:24:31

До участі запрошуються молоді лідери, активні студенти вищих навчальних закладів, лідери молодіжних громадських організацій та ініціатив у віці від 18 до 35 років з усіх регіонів України. У період від серпня по грудень 2015 року 30 активістів будуть вчитися і реалізовувати на практиці знання при підтримці українських громадських діячів та міжнародних експертів. За період активної участі в проекті молоді активісти: Ø Проведуть незалежні дослідження однієї із найбільш актуальних проблем суспільства, яку вони самостійно виберуть для аналізу (наприклад, відсутність можливостей для переміщення в громадських місцях для інвалідів; побутове насилля і т.д.) Ø Зустрінуться з представниками громадських організацій, налагодять співробітництво і обмін досвідом між місцевими активістами і представниками влади через знайомство з громадськими радами, структурами самоуправління в університеті або організації.Ø Отримають необхідні навички і знання, щодо впливу на рішення місцевої влади, використовуючи положення, які встановлені законодавством України про громадську участь та інструменти громадського впливу.Ø Складуть звіт і рекомендації щодо вирішення виявленої проблеми та винесуть їх на розгляд зборів місцевих громадських рад або ініціативних об'єднань громадян.Ø Отримають безцінний практичний досвід і впевненість діяти в напрямку розвитку громадянського суспільства.Основні частини проекту

Незалежне дослідження вибраної проблеми:

Відповідно до вибраної теми для аналізу, учасники повинні будуть відповісти на запитання розробленої експертами проекту анкети і, на наступних етапах, сформувати свої дослідження в звіт. При цьому команда проекту буде підтримувати учасників та допомагати їм протягом усього проекту. Таким чином, кожен учасник навчиться збирати та аналізувати інформацію, складати звіти і презентувати результати, спілкуватися з активістами, експертами і чиновниками, виступати і переконувати.

Навчальний курс із громадянської активності:

Під час навчального процесу тренери надаватимуть учасникам інформацію про те, як організувати інформаційно-просвітницькі кампанії, проводити заходи зі збору коштів, лобіювати ініціативи. Учасники тренінгу отримають розуміння про механізми участі і принципи їх функціонування, навички у сфері підготовки звітів, базованих на тематиці досліджень, а також використовувати напрацьовані матеріали в подальшій діяльності.

Бажаючим взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму учасника проекту “Твоя участь в процесі прийняття рішень” до 15 вересня 2015 року.

Про результати відбору кандидати будуть повідомлені електронною поштою до 22 вересня 2015 року.

Контактна особа: Діана Попфалуші e-mail – d.popfalushi@gmail.com, тел. - (+380) 63 426 17 03

Важливо! Учасники повинні активно долучатися до всіх запланованих заходів протягом проекту.

Проект “Твоя участь в процесі прийняття рішень” реалізовується Донецькою громадською організацією “Центр Європейської Співпраці” у співробітництві із Львівською ГО «За ЕКОрозвиток», Чернівецькою ГО "Буковинська агенція регіонального розвитку", Запорізькою ГО "Коло думок", Волинською ОБО “Радість дитинства” при підтримці Європейського Молодіжного Фонду Ради Європи. Метою проекту є активізація молоді в містах України через освіту, інформацію, соціальні мережі та конкретні дії.