Тендер на розробку електронної карти

Дата публікації допису: 15 лист. 2017 8:13:04

ГО "Буковинська агенція регіонального розвитку" оголошує тендер на розробку та впровадження геоінформаційної системи (електронної карти) у рамках проекту "Безпечні вулиці", що реалізовується спільно з Чернівецькою міською радою та Управлінням патрульної поліції у м. Чернівці у рамках Програмної ініціативи "Права людини та правосуддя" Міжнародного фонду "Відродження". Метою проекту є підвищення рівня безпеки на дорогах міста Чернівців через налагодження та посилення співпраці органів місцевого самоврядування, патрульної поліції та громадськості.

Мета створення Системи - Формування загальноміської бази даних з організації дорожнього руху (ОДР) у межах м. Чернівців та сприяння координації роботи із забезпечення безпеки дорожнього руху (БДР). Призначення Системи - Система призначена для підтримки прийняття рішень з управління організацією та безпекою дорожнього руху в м. Чернівцях.

Термін виконання замовлення - до 15 грудня 2017 р.

Максимальний бюджет - 60000,00 (шістдесят тисяч) грн.

Технічне завдання на розробку додається.

Участь в тендері можуть брати фізичні та юридичні особи, які мають досвід виконання подібних договорів (розробка та впровадження геоінформаційних систем) протягом останніх двох років. До участі не допускаються особи, на яких поширюється дія Указу Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", та пов'язані за ними особи. Цінова пропозиція повинна включати всі податки та збори.

Зацікавлені особи повинні надіслати свої пропозиції до 19 листопада 2017 р. на адресу procurement@bard.cv.ua. Пропозиція повинна включати загальний опис пропонованого технічного рішення, яке не суперечить технічному завданню, цінову пропозицію та реєстраційні документи. Запитання приймаються до 19 листопада 2017 р. за адресою procurement@bard.cv.ua.