Відбудеться Mobility Camp

Дата публікації допису: 12 черв. 2018 12:29:17

Запрошуємо взяти участь у Mobility camp - заході для активних громадян (представників НУО, молодіжних лідерів громад, вчених, активних у діяльності в галузі навколишнього середовища, міських жителів) із Молдови та трьох областей України (Чернівецької, Вінницької та Одеської).

Основна мета табору Мобільності - привернути увагу до ідей розвитку сталого транспорту та підготувати учасників до проведення Європейського тижня мобільності (ЄТМ) у своїх рідних містах та населених пунктах.

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива з популяризації сталих видів транспорту.

Під час табору учасників навчатимуть досвідчені тренери, фахівці із запуску ЄТМ з інших регіонів, які поділяться своїм досвідом та ідеями про те, як організувати ЄТМ, які зацікавлені сторони залучити, як знайти ресурси для ЄТМ і т.д.

Основною умовою участі в таборі є готовність учасників організувати та провести ЄТМ в своїх рідних містах , використовуючи отримані знання і загальні ідеї. Учасники будуть підтримані Командою проекту.

Mobility Camp - це дзеркальний захід зі схожою програмою, який відбудеться:

25-29 червня (Єдинець, Молдова)

16-20 липня (Чернівці, Україна)

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Всі апліканти можуть подвати заявку на участь в лише одній частині табору!

Кінцевий термін подання заявок – 20 червня 2018 року, 18:00.

Реєстрація за посиланням:

https://goo.gl/forms/QqagCplGUZi24nJe2

Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 21 червня 2018 року.

На період проведення заходу учасники забезпечуються проживанням та харчуванням. Ціна квитків компенсовується у разі 100% відвідування заходу. Учасникам табору, що відбудеться в Молдові буде забезпечний організований трансфер до місця проведення з Чернівців.

Табір мобільності реалізовується в рамках проекту «Через сталий транспорт до чистого довкілля» згідно Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова -Україна».

Організатор заходу - ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку».

Контактна особа:

Жанна Олійник - менеджерка проектів ГО "Буковинська агенція регіонального розвитку"

Т: +380502600193,

Е: zh.oliynyk@bard.cv.ua