Запрошення на тренінг "Залучення ресурсів для розвитку громад"

Дата публікації допису: 15 серп. 2016 10:13:54

2- 4 вересня 2016 р. у с. Червона Діброва (Чернівецька область) відбудеться табір-тренінг “Залучення ресурсів для розвитку громад”. Мета тренінгу - навчити учасників розуміти потреби громади, визначати різні шляхи вирішення локальних проблем, перетворювати ідеї в проекти та залучати різні джерела для фінансування потреб громади. По завершенню тренінга учасники отримають сертифікати та можливість участі в програмі мікрогрантів.До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, активні та ініціативні мешканці Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей. Пріоритет буде надано представникам об’єднаних територіальних громад або таких, що перебувають на етапі об’єднання.Зацікавлених учасників просимо заповнити заявку на участь в таборі до 25.08.2016. Результати відбору будуть повідомлені електронною поштою не пізніше 27 серпня 2016 року.Додаткову інформацію щодо тренінгу та логістики можна отримати:Тетяна Лебухорська, tetiana.lebukhorska@bard.cv.ua, тел. 050 132 03 62

Жанна Олійник, zh.oliynyk@bard.cv.ua, тел. 050 26 00 193

Участь в тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують навчальні матеріали, 3-разове харчування, проживання в наметах, робочу та творчу атмосферу.

Організатори НЕ покривають транспортні витрати. Тренінг проходитиме у вигляді наметового табору, тож учасники повинні самостійно забезпечити мінімальний набір посуду (тарілка, ложка, вилка, чашка) та спорядження (спальний мішок, карімат).

Організатор табору: Буковинська агенція регіонального розвитку.

Табір проводиться в рамках проекту “Сталий розвиток громади” за підтримки Британської ради в Україні та Карпатського фонду Україна та Карпатської надації Словаччина у рамках Програми «Дійсно разом 2.0», що фінансується Словацькою державною Програмою допомоги з розвитку– SlovakAid.