Стала мобільність в українських містах: майбутнє за велорухом

Дата публікації допису: 4 лют. 2012 18:45:43

Міжнародний семінар з такою назвою відбувся 6-7 грудня у м. Львів, учасниками якого стали також представники ЧОГО "Буковинська агенція регіонального розвитку". Головною темою семінару був розвиток велосипедного транспорту, зокрема підходи, кращі практики та досвід.

У семінарі взяли участь представники більш як десяти міст України, зокрема, з органів місцевого самоврядування, неурядових громадських організацій, проектних інститутів та зацікавлених сторін. Олег Шмід, радник міського голови Львова з питань велоінфраструктури, представив результати міста Львова у будівництві велосипедних доріжок в теорії та на практиці: під час екскурсійної поїздки по місту учасники семінару мали нагоду побачити новостворені велосипедні доріжки. Інші міста поділилися своїм досвідом щодо розвитку та популяризації велотранспорту. Важливої ваги мало питання модернізації державних будівельних норм, які би ретельніше враховували потреби велосипедистів та пошук компромісних рішень у рамках існуючого нормативного регулювання.

Більше інформації про семінар на сайті проекту "Стала система міського транспорту". Всі матеріали для завантаження доступні в розділі Downloads.