Як підвищити ефективність стратегій регіонального розвитку?

Дата публікації допису: 30 бер. 2014 7:40:12

ЧОГО "Буковинську агенцію регіонального розвитку" обрано регіональним партнером проекту «Регіональна політика в Україні: громадський моніторинг стратегій регіонального розвитку», який реалізується Інститутом громадянського суспільства (м. Київ), Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» (м. Київ), Офісом Ради Європи в Україні (м. Київ).

Мета проекту - підвищення ефективності державної політики у сфері регіонального розвитку шляхом залучення мережі аналітичних організацій громадянського суспільства для розробки, аналізу та моніторингу стратегій регіонального розвитку в Україні та впровадження рекомендацій по вдосконаленню стратегій регіонального розвитку на строк до 2020 року.

Проект розрахований на 2 роки, протягом яких планується розробити рекомендації щодо прийняття стратегій розвитку областей (в тому числі, Чернівецької) до 2020 року та провести лобістську кампанію для впровадження рекомендацій, спрямованих на підвищення ефективності державної політики регіонального розвитку.

Вже на початку квітня в м. Чернігів відбудеться перший тренінг з розробки стратегій регіонального розвитку.