Через сталий транспорт до чистого довкілля!

Дата публікації допису: 8 лют. 2017 13:24:15

Чернівецька обласна громадська організація "Буковинська агенція регіонального розвитку" стала однією із організацій-переможців, які отримали гранти від Європейського союзу за програмою територіальної співпраці Східного партнерства Транскордонна програма співпраці Молдова-Україна. Лідери 16-ти транскордонних проектів зібралися 1-го лютого у Кишиневі, щоб на урочистій церемонії підписати грантові контракти. Церемонія була організована Програмою сприяння ЕаРТС спільно з адміністратором програми компанією GIZ.

Громадські лідери впроваджуватимуть проекти у напрямку покращення життя місцевих громад, вирішення спільних проблем транскордонного характеру, працюватимуть у галузях освіти, культури і спорту.

В рамках реалізації проекту, у Чернівцях пропагуватимуть екологічно чистий транспорт, який не шкодить довкіллю. Будемо вивчати досвід сусідніх держав для того щоб впроваджувати проекти з покращення громадського транспорту у нашому місті. Дискутуватимемо на тему - а на чому ж комфортніше їздити чернівчанам: маршрутках, автобусах чи тролейбусах?

Партнерами проекту є Європейський Союз, компанія GIZ, Програма сприяння ЕаРТС та German Cooperation.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном +38 050 132 03 62 або, написавши листа на tetiana.lebukhorska@bard.cv.ua – Тетяна Лебухорська.