Чернівці можуть стати першим регіональним центром України в якому запрацюють електронні петиції

Дата публікації допису: 8 вер. 2015 16:00:23

З початку вересня в м. Чернівці стартував проект “Електронні петиції – інноваційний інструмент залучення громади до прийняття рішень”. Він має на меті підвищити здатність громади міста Чернівці впливати на органи місцевого самоврядування та її участь у прийняті рішень шляхом використання комунікаційної онлайн-платформи та впровадження механізму електронних петицій. Реалізацією проекту займається ініціативна група із запровадження електронних петицій в м. Чернівці та ЧОГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”. В рамках проекту планується:

· підготувати нормативну базу, розробити положення та затвердити положення про електронні петиції у м. Чернівці;

· створити платформу для створення та обговорення петицій;

· залучити мешканців міста Чернівці до активного обговорення проблем міста та створення електронних петицій.

Вже наступного тижня, 15-го вересня (вівторок), об 18.00 в конференц-залі бізнес-центру “Інтерсіті” (вул. Шевченка, 28) відбудеться публічне обговорення проекту Положення про електронні петиції в м. Чернівцях (Додаток 7 до проекту Статуту територіальної громади м. Чернівці) на яке запрошуються громадські активісти, держслужбовці, журналісти та всі небайдужі мешканці міста.

Проект здійснюється в рамках "Української регіональної платформи громадських ініціатив" за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.