Еко-ярмарок у Кишиневі сполучив представників екологічних організацій з обох берегів Дністра

Дата публікації допису: 4 лист. 2015 18:53:07

23-25 жовтня в Лалові та Кишиневі (Молдова) відбулася зустріч потенційних партнерів "Green NGO-Network around Dniester". Ініціатором і організатором події виступила організація ЕсоVisio з Кишинева. Зустріч була розроблена для представників неурядових організацій, однодумців з розвитку еко-поведінки з Молдови, України та Румунії. Буковинська Агенція Регіонального Розвитку з великим ентузіазмом прийняла запрошення стати учасником цього заходу.

Перші два дні були призначені для тренінгу, в якому взяли участь близько 20-ти організацій. Їх представники мали змогу познайомитись, дізнатися про діяльність одне одного, обговорити спільні проблеми, надихнутися новими ідеями та, в кінці кінців, знайти партнерів для спільних проектів. Формат семінарів був спрямований на створення платформи, сітки організацій, які могли б об'єднати свої плани і проекти задля співпраці.

Фінальним, завершальним заходом став екологічний ярмарок, IAMAReko в Кишиневі. На ньому було представлено ще більше організацій, що допомогло учасникам краще ознайомитися. IAMAReko створив простір для об’єднання екологічних прихільників різних сфер, став ґрунтом для майбутніх відносин та довіри між НУО, громадянами, бізнес-сферою і державними установами. Між стендами із здоровим харчуванням, намистами ручної роботи, чи сонячними батареями, учасники ярмарку надихалися на можливості змінити рутину на більш активне і здорове життя, на підтримку охорони довкілля.

Ми сподіваємося, що настане плідна співпраця, яка поєднає наші прагнення, мрії та конструктивні ідеї заради спільного майбутнього.