Громадські активісти міста ділились досвідом та обговорювали проблематику активізму в Чернівцях

Дата публікації допису: 18 лют. 2016 14:25:47

13 лютого у Літературному целанівському центрі відбулася зустріч представників громадських організацій під назвою “Активізм в Чернівцях: Візія 2016”. Організаторами заходу стали Буковинська агенція регіонального розвитку та Roșa Collective, які запросили всіх небайдужих поділитись своїми здобутками у сфері громадської активності, обговорити питання з підвищення активізації громадських організацій регіону і міста, та об’єднання зусиль задля роботи над спільними проектами. До стратегічної зустрічі долучилися представники таких організацій, як DAR group, ОПОРА, МГО «Cinema Hall», громадський рух ЧЕСНО ініціатива INFOKEY, СНЕТ, Дзестра, «MECHANICUS»A2, ГО «Донбас Український», Відродження, «Буковинський Фенікс», тощо, а також волонтери, активісти ініціативних груп. Протягом декількох годин близько тридцяти учасників мали змогу дізнались більше один про одного та виступити із мультимедійними презентаціями, головною метою яких було поділитися власними здобутками, розказати про плани на майбутнє та заручитися підтримкою інших активістів для їх реалізації. Цікавим стало представлення результатів діяльності організацій за останній рік, що викликало бурхливий діалог та стимулювало подальше спілкування.

Завдяки активній роботі всіх присутніх були визначені та обговоренні основні проблеми розвитку активізму в Чернівцях, серед яких найкритичнішими було визначено пасивність мешканців, недостатній PR громадських організацій, незнання цільової аудиторії, непопулярність активізму серед населення, низький рівень підтримки бізнесу громадських організацій, низький рівень самофінансування громадських організацій, криза довіри, тощо.

Дискусія у форматі світового кафе призвела до ідентифікації проблем низького активізму населення та початку створення стратегії спільної роботи громадських організацій та активістів у Чернівцях.