Хартію Європейського тижня мобільності підписав мер м. Чернівці

Дата публікації допису: 6 вер. 2015 19:52:32

Олексій Каспрук підписав Хартію Європейського тижня мобільності 2015 року. Цим самим місто зобов’язалось протягом 16-22 вересня провести промоційні заходи з популяризації сталих способів пересування, впроваджувати довгострокові заходи, що стимулюють користуватись людей громадським транспортом, ходити пішки чи використовувати велосипед, а також провести «День без авто», під час якого вулиці відкриваються для пішоходів, але закриваються для автомобілів. Щороку Європейський тиждень мобільності фокусується на специфічному аспекті стосовно сталого транспорту та цьогоріч проходить під гаслом «Обирай. Змінюй. Поєднуй», заохочуючи людей задуматись над всіма доступними транспортними можливостями задля вибору оптимального варіанту для кожного.

Зауважимо, що Чернівці були одним з перших українських міст, які долучились до проведення тижня мобільності і це вже п’ята участь міста в загальноєвропейській кампанії за екологічний транспорт. У цьому році Чернівці стали також першим українським містом, яке офіційно підтвердило свою участь в Європейському тижні мобільності.

Координатором Європейського тижня мобільності в Чернівцях є Буковинська агенція регіонального розвитку. Детальна програма заходів буде оприлюднена на початку вересня.