Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Чернівецькій обл.

Дата публікації допису: 13 лют. 2018 14:18:20

index

13 лютого 2018 року у Буковинському медіа-центрі «Belle Vue» відбулась презентація «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014–2016 роки. Презентація результатів у Чернівецькій області». Під час заходу були представлені результати дослідження розрахунку Індексу Євроінтеграційного Економічного Поступу за 2014 – 2016 роки в Чернівецькій області. За результатами розрахунку Чернівецька обл. вийшла на перше місце в рейтингу. Під час презентації експерти досить критично охарактеризували інституційний субіндекс, який хоч і вивів Чернівецьку обл. на перше місце, проте є достатньо суб’єктивним. Презентація викликала дискусію в аудиторії, присутні активно задавали питання та висловлювали зауваження, зокрема щодо врахування ролі малого та середнього бізнесу, впливу змін до Податкового Кодексу України щодо врахування місця ведення господарської діяльності та питання інтелектуальної власності на розрахунок індексу.

Інтерактивні матеріали доступні за посиланням.

Організатором заходу була ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку». Захід проводився в рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).