Конкурс відеоблогів “Сталий розвиток Чернівців”: Нагородження переможців

Дата публікації допису: 2 черв. 2018 14:58:03

1 червня у рамках “Майстерні міста” відбулось нагородження переможців конкурсу відео-блогів серед школярів міста на тему “Сталий розвиток Чернівців”.

Під час заходу було нагороджено 39 учасників. З них, 9 зайняли призові місця у номінації “Вибір міста” за результатами он-лайн голосування в соціальній мережі Facebook на сторінці ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”. Всі учасники та переможці в номінації були нагороджені призами від партнерів конкурсу OZZY Fast Food, Gorgany та парк “Пролаз”.

Іван Кислиця, директор магазину Gorgany зазначив: “Тема сталості є важливою сьогодні і приємно бачити, як молоде покоління вже зараз усвідомлює це.”

Крім того, було нагороджено учасників у номінації “Влог іноземною мовою”. Шість конкурсних заявок були заявлені на цю номінацію, та отримали призи від ПП “Перші Київські курси іноземних мов - “плюс” - сертифікати на знижку на навчання на курсах іноземних мов. Директор Оксана Самборська зазначила: “Всі конкурсні заявки були сильними та приємно, що рівень володіння іноземними мовами школярів є високим.”

У номінації “Чернівці - 2030”, організована в рамках Майстерні міста за фінансування проекту “Інтегрований розвиток міст України”, було нагороджено 3 команди школярів, які найкраще розкрили тему майбутнього Чернівців. Іван Костяк, керівник проектного офісу "Інтегрований розвиток міст в Україні", Регіональне бюро GIZ в Чернівцях, наголосив: “Приємно усвідомлювати, що є так багато молодих, свідомих чернівчан, які хочуть, щоб наше місто було кращим ”.

Нагородження завершилося врученням сертифікатів на велопарковки школам міста Чернівці, які підтримали команди школярів. За результатами конкурсу, у 12 школах міста будуть встановлені велопарковки за кошти транскордонного проекту “Через сталий транспорт до чистого довкілля”.

Конкурс відео-блогів відбувся у рамках проекту «Через сталий транспорт до чистого довкілля», який співфінансується Європейським Союзом» через Програму територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова – Україна».

Партнерами проекту в Україні є ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” та Виконавчий комітет Чернівецької міської ради.