Підсумкова прес-конференція проекту „Аналіз забезпечення та захист прав громадян на здійснення підприємницької діяльності у Чернівецькій області”

Дата публікації допису: 16 черв. 2011 8:20:43

Чернівецька обласна громадська організація «Буковинська агенція регіонального розвитку» в рамках реалізації проекту за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», направленого на аналіз правових аспектів здійснення підприємницької діяльності мешканцями Чернівецької області, провела 2 червня 2011 року в приміщенні Чернівецького прес-клубу реформ прес-конференцію, на який було підведено підсумок з реалізації проекту.

З журналістами зустрілися виконавці проекту: експерт проекту, Баранник Олександр, висвітлив результати проведеного в рамках проекту дослідження дослідження; керівник проекту, Грушко Олексій, розповів журналістам про результати роботи круглого столу за участі підприємців, представників органів влади та громадськості та презентував буклет-пам’ятку для підприємців Чернівецької області; голова організації, Ляхович Микола, представив Інтернет-портал для підприємців Чернівецької області. Наприкінці прес-конференції було озвучено підсумкову резолюцію за проектом.

В ході реалізації проекту всі отримані результати та матеріали були направлені до органів місцевого самоврядування, виконавчих органів державної влади, усіх зацікавлених організацій та підприємців області.

Публікації по результатах прес-конференції:

Метою проекту «Аналіз забезпечення та захист прав громадян на здійснення підприємницької діяльності у Чернівецькій області», що здійснюється Чернівецькою обласною громадською організацією «Буковинська агенція регіонального розвитку» за підтримки Програми «Верховенство права» Міжнародного фонду “Відродження” є підвищення рівня забезпеченості та захисту прав громадян на здійснення підприємницької діяльності шляхом проведення комплексного дослідження нормативно-правової бази, в т.ч. місцевої, в Чернівецькій області, розробки рекомендацій та їх доведення до цільової аудиторії, а також надання відповідної резолюції на розгляд органів місцевої влади. Детальніше про програму: www.irf.ua.