Представники БАРР на «Точці Тепла» вчили берегти тепло вдома

Дата публікації допису: 12 лист. 2014 19:38:29

У Чернівцях стартувала просвітницька ініціатива «Точка тепла». У холі ТРЦ “Depot” волонтери Чернівецької обласної громадської організації "Буковинська агенція реігонального розвитку" пропонували інформацію про те, як створити та зберігати тепло в домівках, як приватних, так і багатоповерхових. Побачити детальні дані можна було на інформаційному стенді та у роздаткових матеріалах. Усі, хто зацікавився темою енергозбереження, отримали посібники із порадами про те, як розумно будувати будинок, утеплювати його, а також корисні ідеї на щодень.

«Точка тепла» у Чернівцях зігріла людей різного віку та соціального статусу. За більш детальною інформацією до волонтерів підходили і заощадливі пенсіонери, і хазяйновиті молоді родини. Ми консультували їх щодо тих чи інших матеріалів та технологій, як застосовуються для термоізоляції. Радує те, що дехто з чернівчан впевнено розповідав, що їхні будинки утеплені та повністю готові до зими. Впевнені, що завдяки акції «Точка тепла» мудрих хазяїв свого будинку стане ще більше!

Акція триває! Чекаємо усіх на «Точці тепла» 15 та 16 листопада! Зверніть увагу: час змінено: акція триватиме з 13:00 до 17:00 години!

Відвідайте «Точку тепла» у своєму місті та дізнайтеся:

    • Для чого потрібен облік тепла та наскільки дорого вам обходиться власне марнотратство.

    • Як правильно утеплити помешкання.

    • Усе про теплоізоляційні матеріали: їх якість, безпечність та орієнтовні обсяги економії ресурсів.

    • Які заходи з енергозбереження найкраще впровадити для вашої оселі.

Активісти молодіжного кліматичного руху в Україні розпочали просвітницьку кампанію, що має на меті допомогти українцям із утепленням та впровадженням енергозберігаючих заходів у побуті. Кампанія охопила 13 міст країни: Київ, Вінницю, Добропілля (Донецької обл.), Запоріжжя, Львів, Миргород, Полтаву, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Херсон, Черкаси і Чернівці. Графіки роботи «Точок тепла» у різних містах дивіться на сторінці ініціативи у Facebook https://www.facebook.com/tochkatepla.ua.

Громадську кампанію «Точка тепла» спланували та втілюють у життя активісти, учасники кліматичного форуму «Енергія змін», що проходив у Києві 2-5 жовтня 2014 року, за підтримки Української молодіжної кліматичної асоціації (УМКА), ГО «Екоклуб», Національного екологічного центру України (НЕЦУ) та фінансування Представництвом Фонду Гайнріха Бьолля в Україні. Партнер заходу — соціальний проект «Зігріймо Україну разом». Партнер у Чернівцях - Чернівецька обласна громадська організація “Буковинська агенція регіонального розвитку”

Запрошуємо представників ЗМІ для поширення інформації про «Точки тепла», щоб якомога більше людей дізналися про правильне утеплення! Чекаємо вас на наступних Точка тепла 15 та 16 листопада.