Прес-реліз: «Велопарад без кордонів» та презентація веломаршруту

Дата публікації допису: 6 груд. 2011 14:55:10

Чернівецька обласна громадська організація «Буковинська агенція регіонального розвитку» розпочала реалізацію проекту «Популяризація дружньої до навколишнього середовища транспортної системи», що здійснюється за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив. Метою проекту є привернення уваги мешканців м. Чернівців до стану навколишнього середовища та можливостей його покращення завдяки використанню немоторизованих транспортних засобів, зокрема, велосипедів.

В рамках проекту, 17 вересня 2011 р. проходив «Велопарад без кордонів» - всеукраїнська акція, що має на меті продемонструвати можливості велосипеда як звичайного транспортного засобу, на якому можна їздити в будь-якому одязі. На велопарад зібралось близько 30-ти учасників. Були присутні екстравагантні та гламурні панянки, молодята у весільному вбранні, велосипедисти в національному та повсякденному вбранні. Справжньою ізюминкою стала участь у вело параді чотириколісного веломобіля.

18 вересня 2011 р. відбулась презентація вело маршруту, що простягається в мікрорайоні Ленківці. Охочих потестувати щойно прокладений маршрут зібралось немало. До них приєднались також і представники медіа, які, осідлавши залізних коней, мужньо витримали презентований маршрут!

Публікації по темі: