Презентовано результати проекту “Дослідження якості комунальних послуг у м. Чернівці”

Дата публікації допису: 11 черв. 2010 12:34:31

07.06.2010 р. у приміщенні Товариства “Український народний дім в Чернівцях” презентовано результати проекту “Дослідження якості комунальних послуг у м. Чернівці”, що здійснювався протягом лютого-травня Чернівецькою обласною громадською організацією “Буковинська агенція регіонального розвитку” за підтримки Товариства “Український народний дім в Чернівцях” та Міжнародного Фонду “Відродження” в рамках проекту “Мікрогранти для підтримки громадських ініціатив на Буковині”.

Майже половина населення позитивно оцінює якість комунальних послуг у місті, проте абсолютно задоволені нею трохи менше 4%. Абсолютно незадоволені 19,5%. Абсолютно байдуже ставляться до якості послуг, які вони змушені споживати – майже 7,5% респондентів. Найкращими чернівчани вважають послуги з газопостачання, найгіршими – послуги ЖРЕПів із поточного утримання та ремонту будинків.

Більше половини опитаних ніколи не документуються факти ненадання або неякісного надання послуг, при цьому 10% взагалі не знають, що таке можна роботи. Хоча чверть опитаних вимагали перерахунку, абсолютна більшість не вірить в те, що такий перерахунок буде зроблений. Більшість респондентів вважає, що перевіряти якість послуг мають міські служби, прокуратура, СБУ, а не самі мешканці чи їх об'єднання.

Ознайомитись з презентацією та повним звітом по проекту Ви зможете, завантаживши їх з цієї сторінки.

Начальник відділу реформування управління житлового господарства Департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради П. П. Чопюк оцінив результати дослідження як корисні для комунальників. За його пропозицією буде розроблена і проведена спеціальна презентація для Департаменту ЖГК та керівників підприємств, які надають житлово-комунальні послуги у м. Чернівці.

Посилання то темі: