Разом зробимо вулиці безпечними!

Дата публікації допису: 27 бер. 2017 6:25:25

Важливою складовою безпеки будь-якого міста є безпека на дорогах. Україна має один з найвищих показників рівня смертності на дорогах серед Європейських країн, який складає 13,5 осіб на 100 тис. населення (у Швеції це, наприклад, 3 особи, у Німеччині - 4,7). За 7 місяців 2016 року в Україні трапилось близько 85 тисяч ДТП в яких загинуло 1761 людина, а 19 тисяч людей були травмовані.

Ситуація у Чернівцях також не дуже тішить - за рік з березня 2016, станом на 21 березня 2017 -го року у Чернівцях сталося 1389 дорожньо-транспортних пригод у яких загинуло 18 людей, а 175 були травмовані.

З метою покращити ситуацію, Буковинська агенція регіонального розвитку розпочинає реалізацію проекту "Безпечні вулиці", який виконується в рамках Програмної ініціативи "Права людини та правосуддя" Міжнародного фонду "Відродження". Метою проекту є підвищення рівня безпеки на дорогах міста Чернівців через налагодження та посилення співпраці органів місцевого самоврядування, патрульної поліції та громадськості.

Проект передбачає роботу в кількох напрямках: аналіз поточної ситуації з безпекою на дорогах та організацією дорожнього руху, вдосконалення діяльності Робочої групи з організації дорожнього руху в Чернівцях, як платформи для посилення безпеки на дорогах міста, а також створення електронної карти організації дорожнього руху як основи для прийняття рішень щодо організації дорожнього руху, аналізу безпеки на дорогах.

Важливою складовою проекту є залучення мешканців до організації заходів, спрямованих на посилення безпеки на дорогах міста, адже безпечне місто — це спільна відповідальність влади, поліції та громади.