Розпочато проект "Розвиток і промоція дружньої до навколишнього середовища транспортної системи"

Дата публікації допису: 2 серп. 2011 20:54:23

Чернівецькою обласною громадською організацією "Буковинська агенція регіонального розвитку" за підтримки Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив при Посольстві Канади в Україні розпочато проект "Розвиток і промоція дружньої до навколишнього середовища транспортної системи".

Проект спрямований на покращення навколишнього середовища в м. Чернівці шляхом промоції велосипеда як екологічного міського транспорту. Перевагами велосипедів давно користуються жителі багатьох європейських міст. Активне використання велосипедів дозволяє вирішити транспортну проблему великих міст та покращити стан довкілля. Як показує практика, активна реклама велосипедів та створення відповідної інфраструктури сприяють зростанню кільості велосипедів в десятки разів.

В рамках проекту протягом серпня-листопада 2011 передбачено:

  1. Створення базових елементів вело інфраструктури (встановлення велопарковок)

  2. Промоція велоактивності (участь в міжнародному дні без авто CarFreeDay, проведення велопараду на день міста, реклама в медіа)

  3. Проведення освітних заходів в ігровій формі з учнями шкіл з метою підвищення екологічної свідомості в дітей

  4. Розробка та маркування екологічних маршрутів навколо міста та прес-тур цими маршрутами

  5. Проведення круглого столу з екологами, представниками НГО, органів влади, активістами з метою пошуку спільних шляхів розвитку велоруху

  6. Створення програми розвитку велоінфрастуркутри в місті та подання її на розгляд міської влади

Публікації по темі: