Розпочато реалізацію проекту «Аналіз забезпечення та захист прав громадян на здійснення підприємницької діяльності у Чернівецькій області»

Дата публікації допису: 23 груд. 2010 19:58:25

Чернівецька обласна громадська організація «Буковинська агенція регіонального розвитку» повідомляє про початок реалізації проекту, направленого на аналіз правових аспектів здійснення підприємницької діяльності мешканцями Чернівецької області. Проект реалізовуватиметься протягом грудня 2010 – травня 2011 на території Чернівецької області та буде охоплювати не лише м. Чернівці, але й райони області. У рамках здійснення проекту будуть проаналізовані перешкоди у реалізації права на здійснення підприємницької діяльності в процесі заснування компанії, здійсненні господарської діяльності, регулюванні взаємовідносин із державними органами та органами місцевої влади. Отримані результати будуть поширенні серед підприємницького середовища області.

Проектом передбачено здійснення наступних заходів:

    1. Проведення комплексного експертного аналізу законодавчої бази, в т. ч. місцевих нормативно-правових актів та практичних аспектів на предмет спроможності реалізації прав громадян на здійснення підприємницької діяльності.

    2. Здійснення громадського обговорення проблем захисту та забезпечення прав громадян шляхом проведення круглого столу (за участю експертів, представників малого та середнього бізнесу, місцевої влади) та роботи з фокус-групою підприємців.

    3. Розробка та розповсюдження комплексних матеріалів, що міститимуть основні засади та рекомендації з правового захисту господарюючих суб’єктів, враховуючи засади оновленого Податкового Кодексу та інших правовстановлюючих документів.

    4. Створення та популяризація тематичного Інтернет-сайту.

Результатом реалізації проекту має стати підвищення рівня правової обізнаності та захищеності підприємців регіону та осіб, що бажають займатися підприємницькою діяльністю, а також сприяння лобіюванню інтересів малого та середнього бізнесу в державних органах. Важливим результатом проекту стане інформаційний Інтернет-портал для підприємців Чернівецької області з інформацією про нормативно-правове забезпечення здійснення підприємницької діяльності в Чернівецькій області.

Метою проекту «Аналіз забезпечення та захист прав громадян на здійснення підприємницької діяльності у Чернівецькій області», що здійснюється Чернівецькою обласною громадською організацією «Буковинська агенція регіонального розвитку» за підтримки Програми «Верховенство права» Міжнародного фонду “Відродження” є підвищення рівня забезпеченості та захисту громадян правами на здійснення підприємницької діяльності шляхом проведення комплексного дослідження нормативно-правової бази, в т. ч. місцевої, в Чернівецькій області, розробки рекомендацій та їх доведення до цільової аудиторії, а також надання відповідної резолюції на розгляд органів місцевої влади.

Детальніше про програму: www.irf.ua.