Представниця БАРР на семінарі «Професійні наукові стандарти та аналіз політики»

Дата публікації допису: 9 жовт. 2017 12:02:23

21-22 вересня у Львові відбувся перший семінар «Професійні наукові стандарти та аналіз політики» для представників аналітичних центрів та науковців. Представницею Буковинської агенції регіонального розвитку на заході стала Жанна Олійник.

Протягом двох днів учасники працювали над розвитком навичок, необхідних для написання якісної дієвої аналітики – вивчали теоретичні засади та методологію проведення наукових досліджень, підходи до написання аналітичних матеріалів, принципи наукової етики, тощо. Тренерки Оксана Хус та Людмила Мельник наголосили на тому, що в Україні зазвичай у одному документі поєднуються наукові дослідження та рекомендації, у той час як у Європі нормою вважається розрізнення наукового дослідження та дієвої аналітики, що готується на його основі. Саме тому семінар акцентував увагу на написанні Policy Brief, тобто аналітичного матеріалу практичного спрямування.

Одним із питань, відповідь на яке шукали учасники – як писати аналітичні матеріали, щоб їх читали у Європі? Саме тому семінар не обмежився теоретичною частиною, а передбачив ще й практичні речі – поради щодо презентації матеріалів, надання критичного конструктивного зворотного зв’язку, імейл-комунікації.

Семінар відбувся в рамках проекту «Платформа аналітики та міжкультурної комунікації», який реалізується Інститутом європейської політики (Берлін, Німеччина) спільно з Міжнародним фондом «Відродження», Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва й Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів «think twice UA» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Наступний семінар відбудеться у Києві 18-20 жовтня. Детальну інформацію можна знайти за посиланням: dif.org.ua

Стаття опублікована з використанням матеріалів та фото, розміщених на сайті Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва