Зустріч громадських організацій міста з представниками федерального округу Швабія

Дата публікації допису: 2 лист. 2012 12:16:52

31 жовтня відбулась зустріч представників громадських організацій міста Чернівці з членами делегації федерального округу Швабія, у складі Президента федерального округу Швабія Юргена Райнхарда, керівника Європейського бюро Мерседес Ляйнц та координатора проектів Швабія–Буковина Отто Галабріна.

Метою зустрічі був пошук контактів, налагодження обміну досвідом та кращими практиками щодо надання соціальних послуг, планування спільних проектів між неурядовими організаціями Швабії та Буковини. За словами пана Югрена Райнхарда, федеральний округ має багато приватних ініціатив, а держава фінансує лише ті сфери, на які ці ініціативи на поширюються. Самоврядні повноваження федерального округу охоплюють культуру, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист. Завдяки активній позиції населення (34% громадян в Німеччині задіяні в волонтерстві) держава має великий плюралізм думок та ідей для впровадження. Без волонтерства вона самостійно не змогла б вести такої успішної гуманітарної політики, зауважив урядник.

В межах партнерства між Буковиною і Швабією ведеться пошук українських соціальних ініціатив та проектних пропозицій, в яких німецькі колеги мають досвід і готові ним поділитися задля подальшого впровадження спільних проектів.

Участь в зустрічі прийняли також представники ЧОГО "БАРР", представивши свою діяльність у сфері популяризації альтернативних видів транспорту та розвитку велосипедного руху. Німецькі партнери підтримали ідею щодо необхідності розвитку велоінфраструктури в Чернівцях та пообіцяли свою підтримку та допомогу в цьому напрямку.

Інформація та фото з сайту http://chernivtsy.eu