У рамках Велошколи відбулось заняття з правил дорожнього руху

Дата публікації допису: 6 трав. 2017 16:43:09

Велошкола ПДР

У Чернівцях за участю патрульної поліції вперше проведена Велошкола з безпеки дорожнього руху. Учасники школи мали можливість дізнатись про види велосипедів, їх правильний підбір та догляд за ними, способи надання першої домедичної допомоги та безпечної їзди по місту. Безпечне пересування дорогою напряму залежить від знання та дотримання правил дорожнього руху усіма категоріями учасників руху. 6 травня 2017 р. в рамках Велошколи за підтримки Управлінням патрульної поліції в м. Чернівцях відбулось заняття з правил дорожнього руху (ПДР) для велосипедистів, де учасники змогли повторити, а дехто і вивчити ПДР. Учасники у супроводі інспекторів патрульної поліції мали можливість закріпити теорію на практиці. Маршрут по місту починався з вулиці Якоба фон Петровича та завершувався у парку «Жовтневому». Він включав у себе регульовані та нерегульовані перехрестя, кільце та інші складні для велосипедистів ділянки дороги.

Всі учасники заняття отримали масу позитивних емоцій, знайшли однодумців та мали можливість обговорити незрозумілі моменти, які виникли під час їзди по місту. Після таких занять, вивчення та практичного застосування правил дорожнього руху велосипедисти зможуть відчувати себе безпечно та комфортно на вулицях нашого міста. Позитивно, що деякі учасники виявили бажання допомагати в організації Велошколи.

Організатором заходу є ЧОГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» в рамках проекту за “Безпечні вулиці” за підтримки МФ “Відродження”, метою якого є підвищення рівня безпеки на дорогах міста Чернівців через налагодження та посилення співпраці органів місцевого самоврядування, патрульної поліції та громадськості. Партнерами Велошколи є Bike Center, Управління Патрульної Поліції у м. Чернівцях, Чернівецька міська організація “Товариство Червоного Хреста України” та Лабораторія культури.

Велошкола буде проводитись щомісяця. Зареєструйстесь на наступні заняття вже сьогодні, заповнивши форму https://goo.gl/0UUzU8. Детальну інформацію можна дізнатись на офіційному Велопорталі міста http://velo.cv.ua та координатора Велошколи Ксенії Дремлюженко за тел. 0957344298 або bike@bard.cv.ua.

Зробимо наше місто комфортним та безпечним!

Проект "Безпечні вулиці" виконується в рамках Програмної ініціативи "Права людини та правосуддя" Міжнародного фонду "Відродження". Партнерами проекту є: ЧОГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”, Управлінням патрульної поліції у м. Чернівцях та Чернівецька міська рада.