Відбувся 9-й Велодень у Чернівцях

Дата публікації допису: 12 черв. 2018 12:59:23

3 червня у Чернівцях відбувся Велодень 2018, організований ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” (БАРР).

Велодень - це неофіційне свято, яке відзначають велолюбителі. Захід організовується активними громадянами і не несе політичного або комерційного забарвлення і має на меті популяризувати використання велосипедного транспорту серед жителів міста.

Цьогоріч, близько п’ятиста велосипедистів різного віку взяли участь в заході, який розпочався о 17:00 на Театральній площі. Мер міста Чернівці, Олексій Каспрук привітав учасників Велодня перед стартом та побажав безпечного та приємного заїзду.

Маршрут руху велосипедистів пройшов через наступні вулиці та площі міста: Театральна площа - пл. Соборна - вул. Героїв Майдану - проспект Незалежності - вул. Головна - вул. Південно-Кільцева - вул. Воробкевича - вул. Комарова - парк “Жовтневий”. Весь рух велосипедистів було зафільмовано квадрокоптером.

Відео можна знайти в соціальних мережах, зокрема на сторінці ГО “БАРР” www.fb.com/NGO.BARD та на Youtube-каналі: https://www.youtube.com/channel/UCVQyQP1GczJeTvFUwzONh5A

На фініші всі велосипедисти могли втамувати спрагу безкоштовною водою від партнеру заходу, компанії “РОМА”.

На останньому пункті маршруту, в парку “Жовтеневий”, у всіх бажаючих була можливість організувати пікнік в колі сім’ї та друзів. Крім того, всі присутні могли переглянути велошоу від фіналіста проекту “Україна має талант”, Артема Сисоєва, спробувати фреші від вегакафе “Grow”, “накрутити” смузі на велосипеді-йогуртниці від “Молокії”, взяти участь у безкоштовному уроці йоги від йога-клубу “Сурья” та сфотографуватись в шістьох тематичних фотозонах. Наприкінці Велодня відбувся розіграш призів серед учасників, які зареєструвались на захід он-лайн, десять з яких отримали подарунки від партнерів заходу магазинів “Gorgany” та “Sporttop”, а також компанії “Молокія”.

Варто зазначити, що у рамках Велодня у Чернівцях 2018 відбулося офіційне закриття та підведення підсумків “Майстерні міста 2018”, Іван Костяк, керівник проектного офісу "Інтегрований розвиток міст в Україні", Регіональне бюро GIZ в Чернівцях, подякував всім, хто взяв участь у цьогорічній Майстрені міста та закликав слідкувати за майбутніми подіями. Волонтери проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні" пригостили наймолодших учасників смачними пряниками.

Велодень в Чернівцях 2018 був реалізований завдяки роботі команди та волонтерів ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”, яка складалася з 15 осіб. Сонячна погода, плідна робота організаторів та хороший настрій учасників сприяли успішному проведенню вже традиційного у Чернівцях свята для велолюбителів.

Фотозвіти від від інформаційного партнера Велодня 2018 Geometria та фотографа ГО “БАРР” вже можна знайти за посиланнями: https://geometria.ru/chernivtsi/events/1057923 та https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2021639554753409.1073741865.1590719411178761&type=1&l=34850ac9d5