Відбувся Екофест

Дата публікації допису: 4 черв. 2018 12:52:14

2 червня у Чернівцях в рамках “Майстерні міста”, команда ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» утретє провела щорічний «Екофест» - захід, на якому всі бажаючі дізнались, як та для чого варто сортувати сміття, і змогли обміняти макулатуру, батарейки, пластикові та скляні пляшки на подарунки за допомогою “еко-фішок” — особливої валюти фестивалю.

Фестиваль розпочався майстер-класом: «Як правильно сортувати сміття». Лектор, Сергій Обшанський, начальник інспекції з благоустрою Чернівців розповів для чого потрібно сортувати сміття та які сучасні тенденції сортування в світі та Україні, а також, де всі чернівчани можуть здати різні види відходів та отримати за це винагороду.

Після лекції всі бажаючі змогли обміняти принесені пластикові та скляні пляшки, макулатуру та батарейки на різноманітні подарунки: блокноти, смаколики (пряники, цукерки), фреші, базилік, фіто-чаї, та еко-торби.

Загалом, принесені чернівчанами матеріали зайняли 4 великих сміттєвих контейнери.

Дякуємо волонтерам заходу, а також партнерам та спонсорам.

Захід організовано ГО "Буковинська агенція регіонального розвитку" в рамках фестивалю "Майстерня міста".

Майстерня міста відбувається у рамках роботи проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні”, який реалізовують Чернівецька міська рада та німецька урядова компанія “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH”.