Відбувся навчальний візит щодо безпеки дорожнього руху

Дата публікації допису: 14 квіт. 2015 12:57:06

1-2 квітня 2015 року в Чернівцях тривав навчальний візит партнерів проекту MIS ETC 1719 "Інформаційна система безпеки дорожнього руху".

До Чернівців завітала делегація з примарії м. Унгени (Республіка Молдова) та Дорохой (Румунія). Під час візиту партнери проекту обговорили питання щодо ходу реалізації проекту, труднощі які виникли під час реалізації проектних заходів.

Основна увага під час візиту була зосереджена на встановленні системи відеомоніторингу в містах-партнерах. Зокрема, учасники візиту оглянули перехрестя, на яких буде встановлена система відеомоніторингу у Чернівцях, а також відвідали підрозділи УМВС України в Чернівецькій області, відповідальні за відеоспостережнення в місті. Як зазначила Тетяна Татарчук, начальник відділу інвестицій та міжнародних зв'язків Чернівецької міської ради, для Чернівців відеомоніторингова система, яка буде невдовзі встановлена, є лише першим кроком на шляху реалізації більшого проекту "Безпечне місто".

Чернівецька міська рада представила свій досвід залучення грантових коштів та реалізації проектів з енергоефективності, допомоги переселенцям, розвитку куольтури та туризму. ЧОГО "Буковинська агенція регіонального розвитку" представила свою діяльність по розвитку та популяризації сталого транспорту, розробки концепції велоінфраструктури у Чернівцях. Сторони також обговрили перспективи подальної співпраці в рамках нових програм транскордонної співпраці.