Відгуки про навчальний тур до Дніпра

Дата публікації допису: 17 жовт. 2017 6:12:01

З 3 по 6 жовтня 2017р. громадською організацією «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» (м. Дніпро) було проведено навчальний тур «Розвиток місцевих громад». У турі взяли учать громадські активісти з 9 областей України, представником Буковинської агенції регіонального розвитку стала Марія Бунегра.

Протягом 4 днів учасники ознайомилися з історією створення організації «Тамариск», основними напрямками діяльності та найбільшими її досягненнями. Крім того, в рамках візиту відбулися зустрічі з представниками інших громадських організацій регіону. Окремим блоком навчального туру став тренінг представників «Інституту громадської експертизи» Олексія Літвінова и Олексія Андрєєва, які розповідали про інструменти громадського контролю за діями влади. Значна увага була приділена аспектам здійснення громадської експертизи.Один із днів навчання був присвячений поїздці у місто Підгороднє (Дніпропетровська обл.), де учасники познайомилися із громадськими активістами, мером і депутатами міської ради. Цікавою частиною візиту стала дискусія про основні підходи, які використовують активісти в процесі розвитку місцевих громад.Яскраві враження залишили за собою міні-тренінг з мультиплікації та візит до Музею громадянського подвигу жителів Дніпра в подіях АТО. Не залишила байдужим жодного учасника гра-симулятор розвитку спільноти «Світ громад».

Всі дні поїздки супроводжувалися обміном думками та кращими практиками. Підводячи підсумки в офісі ГО «Тамариск», учасники поділилися враженнями від туру та відзначили, що їхні очікування більш ніж справдилися!

Статтю опубліковано з використанням матеріалів та фото ГО «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»