Запрошуємо на секцію "Сталий транспорт" на Конгресі ініціатив Східної Європи в м. Люблін

Дата публікації допису: 15 серп. 2016 8:28:43

Шановні посадовці, проектанти та активісти українських міст! Запрошуємо вас взяти участь в секції “Сталий транспорт” під час Конгресу ініціатив Східної Європи у м. Люблін (Республіка Польща), що відбудеться 29 вересня — 1 жовтня 2016 року. Секція “Сталий транспорт” проводиться в рамках Конгресу вперше та включатиме тематичні дискусії, під час яких будуть обговорюватись заходи, спрямовані на розвиток альтернативних автомобілю видів транспорту, а також велосипедну екскурсію завдяки послугам "Люблінськго міського велосипеду", яка дозволить побачити, як все працює на практиці. Метою Конгресу Ініціатив Східної Європи є сприяння ефективній та довготривалій транскордонній співпраці країн Східного партнерства, зміцнення співпраці задля розвитку, інтеграція спільнот, активізація діалогу між органами місцевої та регіональної влади. Конгрес є місцем важливих дискусій про майбутнє Східної Європи, місцем, де формуються нові тенденції в розумінні даного регіону, місцем, де зароджуються нові партнерства, ідеї, проекти. Умови участі: участь у Конгресі безкоштовна. Учасники, які зареєструються до 21 серпня отримають офіційне запрошення від мерії м. Люблін для відкриття візи (віза також буде безкоштовною). Учасники самостійно оплачують проїзд та проживання під час Конгресу.

Реєстрація: http://ru.kongres.lublin.eu/ru/rejestracja-ru.

Детальну інформацію про Конгрес та участь в ньому можна отримати:

на офіційному сайті - www.kongres.lublin.eu (доступний російською, англійською та польською мовами), де можна переглянути також програму всіх секцій Конгресу;

в ЧОГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”: tetiana.lebukhorska@bard.cv.ua, тел. +38 050 132 03 62 (Тетяна Лебухорська).